etui1

Podróbki etui Apple na iPhone 14 | 14 Pro już dostępne w Chinach

Podróbki markowych etui iPhone 14 są już dostępne w Chinach. Zobaczcie je wszystkie jak wyglądają i jak się preznetują na zdjęciu.

Zdjęcie Etu, udostępnione na Twitterze przez Majin Bu, wyglądają jak oficjalne silikonowe etui iPhone 14. Na zdjęciu widzimy obudowy dla –  6,1-calowego iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro oraz 6,7-calowego iPhone’a 14 Max i ‌iPhone 14 Pro‌ Max. Oryginalne silikonowe etui Apple są wyposażone w MagSafe.

Podróbki etui Apple na iPhone 14 | 14 Pro już dostępne w Chinach ciekawostki iPhone 14 Pro, iPhone 14, etui na iphone 14 pro max, etui na iphone 14 max, etui na iphone 14  Podróbki markowych etui firmy Apple na całą linię iPhone 14 są już dostępne w Chinach. Zobaczcie jak wyglądają na zdjęciu. iphone14 etui

Premiera iPhone’ów 14 dopiero za około dwa miesiące od premiery, ale pojawienie się podróbek etui w Chinach wskazuje, że producenci akcesoriów są teraz pewni dokładnego projektu tegorocznych nowych urządzeń. Dokładne formy produkcyjne często wchodzą do łańcucha dostaw na długo przed wprowadzeniem na rynek nowego iPhone’a , umożliwiając firmom pracę nad akcesoriami, które będą prawidłowo pasować do nowych iPhone’ów po ich wprowadzeniu na rynek.

Użytkownik Twittera, znany jako „ DuanRui ”, udostępnił dziś jedną taką formę dla iPhone’a 14 Pro, pokazując, o ile większy ma być tylny aparat.

Więcej na temat nowych smartfonów możecie przeczytać w naszych poprzednich wpisach: Nowe rendery pokazują ostateczny wygląd iPhone 14 Pro.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top