Krzysiek Borek21.11.2016
Podróbki słuchawek AirPods dostępne w sprzedaży

Apple wraz z usunięciem z iPhone’a 7/Plus standardowego złącza słuchawkowego zaprezentowało również interesujące słuchawki bezprzewodowe. Szkoda tylko, że nie można ich jeszcze kupić.

Nie będę się rozwodził nad tym, czy słuchawki mi się podobają, czy nie, bardziej interesuje mnie fakt ich niedostępności. Obecnie w internetowym sklepie Apple widnieją, jako niedostępne, ale to nie znaczy, że nie można ich nabyć inaczej. Dopóki nie przeszkadza wam, że to podróbki.

airpods

W sklepie internetowym Taobao można kupić podróbki słuchawek, a ich producentem jest Dacom. Ich cena waha się między 18, a 43$, więc to nadal taniej niż oryginały kosztujące 159$.

Dacom 7S X1 w stanie czuwania wytrzymają 6 dni, a ich zasięg Bluetooth to 20 metrów, możecie ich używać do odbierania połączeń przychodzących, ale zapomnijcie o funkcjach charakterystycznych dla oryginałów. Nie będziecie mogli zmieniać piosenek, automatycznie rozpocząć odsłuchu lub go zatrzymać wyciągając słuchawki z uszu. Podobnie będzie z podwójnym stuknięciem do wybudzenia Siri, ale nie powinniście się tego spodziewać po słuchawkach za 18$.

Źródło: gizmochina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek