Podróbki słuchawek AirPods dostępne w sprzedaży ciekawostki słuchawki AirPods, podróbki AirPods, gdzie kupić podróbki AirPods  Apple wraz z usunięciem z iPhone'a 7/Plus standardowego złącza słuchawkowego zaprezentowało również interesujące słuchawki bezprzewodowe. Szkoda tylko, że nie można ich jeszcze kupić. sluchawki 1

Podróbki słuchawek AirPods dostępne w sprzedaży

Apple wraz z usunięciem z iPhone’a 7/Plus standardowego złącza słuchawkowego zaprezentowało również interesujące słuchawki bezprzewodowe. Szkoda tylko, że nie można ich jeszcze kupić.

Nie będę się rozwodził nad tym, czy słuchawki mi się podobają, czy nie, bardziej interesuje mnie fakt ich niedostępności. Obecnie w internetowym sklepie Apple widnieją, jako niedostępne, ale to nie znaczy, że nie można ich nabyć inaczej. Dopóki nie przeszkadza wam, że to podróbki.

Podróbki słuchawek AirPods dostępne w sprzedaży ciekawostki słuchawki AirPods, podróbki AirPods, gdzie kupić podróbki AirPods  Apple wraz z usunięciem z iPhone'a 7/Plus standardowego złącza słuchawkowego zaprezentowało również interesujące słuchawki bezprzewodowe. Szkoda tylko, że nie można ich jeszcze kupić. Airpods

W sklepie internetowym Taobao można kupić podróbki słuchawek, a ich producentem jest Dacom. Ich cena waha się między 18, a 43$, więc to nadal taniej niż oryginały kosztujące 159$.

Dacom 7S X1 w stanie czuwania wytrzymają 6 dni, a ich zasięg Bluetooth to 20 metrów, możecie ich używać do odbierania połączeń przychodzących, ale zapomnijcie o funkcjach charakterystycznych dla oryginałów. Nie będziecie mogli zmieniać piosenek, automatycznie rozpocząć odsłuchu lub go zatrzymać wyciągając słuchawki z uszu. Podobnie będzie z podwójnym stuknięciem do wybudzenia Siri, ale nie powinniście się tego spodziewać po słuchawkach za 18$.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top