Podstawkę Studio Display można wymieniać, ale tylko w Apple Store ciekawostki   Chociaż firma Apple twierdzi na swojej stronie internetowej, że podstawki i adaptery VESA monitorów Studio Displays nie są wymienne, klienci mogą odwiedzić sklep Apple Retail Store lub autoryzowany serwis Apple w celu zmiany konfiguracji monitora po jego zakupie. monitorApple 1300x700

Podstawkę Studio Display można wymieniać, ale tylko w Apple Store

Chociaż firma Apple twierdzi na swojej stronie internetowej, że podstawki i adaptery VESA monitorów Studio Displays nie są wymienne, klienci mogą odwiedzić sklep Apple Retail Store lub autoryzowany serwis Apple w celu zmiany konfiguracji monitora po jego zakupie.

Na przykład, jeśli klient kupił monitor Studio Display ze standardową regulowaną podstawką, a później zdecyduje się na użycie adaptera montażowego VESA, może umówić się na wizytę w salonie Apple lub autoryzowanym serwisie Apple i poprosić o jego instalację, co potwierdza wewnętrzna dokumentacja odkryta przez serwis MacRumors.

Podstawkę Studio Display można wymieniać, ale tylko w Apple Store ciekawostki   Chociaż firma Apple twierdzi na swojej stronie internetowej, że podstawki i adaptery VESA monitorów Studio Displays nie są wymienne, klienci mogą odwiedzić sklep Apple Retail Store lub autoryzowany serwis Apple w celu zmiany konfiguracji monitora po jego zakupie. monitor 1 1

Podobnie, jeśli klient kupił monitor Studio Display tylko z podstawą o regulowanym nachyleniu, a później zdecydował, że chce mieć zarówno podstawę o regulowanym nachyleniu, jak i o regulowanej wysokości, Apple Store lub autoryzowany serwis Apple może spełnić takie życzenie. Ceny różnią się w zależności od rodzaju wybranej podstawy oraz podstawy już zainstalowanej na monitorze.

Samodzielne uchwyty i zestawy modernizacyjne uchwytów VESA są dostępne wyłącznie dla certyfikowanych techników i nie są sprzedawane oddzielnie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top