iphone14pro

Podstawowy iPhone 14 Pro będzie miał dwa razy więcej pamięci wewnętrznej niż iPhone 13 Pro

Przed rychłą zapowiedzią nowych smartfonów Apple, analitycy z TrendForce powiedzieli, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max otrzymają 256 GB pamięci wewnętrznej w minimalnej konfiguracji.

Dla porównania ubiegłoroczne modele iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max otrzymały 128 GB pamięci wewnętrznej w podstawowej wersji. Taki ruch pozwoliłby Apple na podniesienie cen nowych urządzeń, o czym wcześniej informował analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo.

Podstawowy iPhone 14 Pro będzie miał dwa razy więcej pamięci wewnętrznej niż iPhone 13 Pro ciekawostki miejsce w iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro  Przed rychłą zapowiedzią nowych smartfonów Apple, analitycy z TrendForce powiedzieli, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max otrzymają 256 GB pamięci wewnętrznej w minimalnej konfiguracji. iPhone14Pro

Oczekuje się, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max otrzymają 6 GB szybszej pamięci RAM LPDDR5, układ A16, główny aparat 48 MP z obsługą nagrywania wideo 8K i przednią kamerę z autofokusem.

Kiedy prezentacja iPhone 14 14 Pro?

Konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top