iphone14pro

Podstawowy iPhone 14 Pro będzie miał dwa razy więcej pamięci wewnętrznej niż iPhone 13 Pro

Przed rychłą zapowiedzią nowych smartfonów Apple, analitycy z TrendForce powiedzieli, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max otrzymają 256 GB pamięci wewnętrznej w minimalnej konfiguracji.

Dla porównania ubiegłoroczne modele iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max otrzymały 128 GB pamięci wewnętrznej w podstawowej wersji. Taki ruch pozwoliłby Apple na podniesienie cen nowych urządzeń, o czym wcześniej informował analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo.

Podstawowy iPhone 14 Pro będzie miał dwa razy więcej pamięci wewnętrznej niż iPhone 13 Pro ciekawostki miejsce w iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro  Przed rychłą zapowiedzią nowych smartfonów Apple, analitycy z TrendForce powiedzieli, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max otrzymają 256 GB pamięci wewnętrznej w minimalnej konfiguracji. iPhone14Pro

Oczekuje się, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max otrzymają 6 GB szybszej pamięci RAM LPDDR5, układ A16, główny aparat 48 MP z obsługą nagrywania wideo 8K i przednią kamerę z autofokusem.

Kiedy prezentacja iPhone 14 14 Pro?

Konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry