ladowarka1

Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple na zdjęciach

Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple pojawiła się na pierwszych zdjęciach na żywo. O nowości pisaliśmy już kilkanaście dni temu.

Na Twitterze opublikowano zdjęcia nowej ładowarki firmy Apple. Oto ona.

Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple na zdjęciach ciekawostki Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple  Do sieci wyciekły zdjęcia nowej nie wydanej jeszcze podwójnej ładowarki USB-C 35 W firmy Apple, o której pisaliśmy już kilkanaście dni temu. ladowarka 1 1
Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple.

Jej główną cechą jest to, że posiada podwójne wejście na kable USB-C, dzięki czemu będzie mógł ładować dwa urządzenia jednocześnie.

Firma Apple po raz pierwszy zaoferuje takie rozwiązanie, ponieważ do tej pory, aby osiągnąć ten sam efekt, zawsze musieliśmy korzystać z ładowarek innych producentów.

Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple na zdjęciach ciekawostki Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple  Do sieci wyciekły zdjęcia nowej nie wydanej jeszcze podwójnej ładowarki USB-C 35 W firmy Apple, o której pisaliśmy już kilkanaście dni temu. lad1

Jak wynika ze zdjęć, ładowarka będzie sprzedawana w dwóch wersjach. Pierwsza, zawierać będzie tylko zasilacz, natomiast druga zasilacz + kabel USB-C do Lightning.

Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple na zdjęciach ciekawostki Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple  Do sieci wyciekły zdjęcia nowej nie wydanej jeszcze podwójnej ładowarki USB-C 35 W firmy Apple, o której pisaliśmy już kilkanaście dni temu. lad2

Należy zauważyć, że pudełka bardzo się od siebie różnią: na jednym znajduje się logo Apple w kolorze czarnym, wyrównane do lewej strony, a na innym logo Apple jest szare i wyśrodkowane. Możliwe, że jedno z pudełek jest podrobione lub że z jakiegoś powodu firma postanowiła wyprodukować je w ten sposób.

Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple na zdjęciach ciekawostki Podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple  Do sieci wyciekły zdjęcia nowej nie wydanej jeszcze podwójnej ładowarki USB-C 35 W firmy Apple, o której pisaliśmy już kilkanaście dni temu. lad3

Na pudełku, które zawiera zarówno zasilacz, jak i kabel, widnieje napis iPhone 13 Pro Max, tak jakby ta ładowarka była zalecana do tego konkretnego modelu smartfona. Jest to dość dziwne, ale z pewnością dowiemy się więcej, gdy produkt zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top