airpodspro

Pojawienie się nowych AirPods Pro w przyszłym tygodniu jest praktycznie pewne!

Jeśli planujecie kupić nowe słuchawki bezprzewodowe firmy Apple – AirPods Pro, to warto uzbroić się w cierpliwość i zaczekać jeszcze kilka dni.

W przyszłym tygodniu Apple zamierza przedstawić uaktualnioną wersję tego popularnego gadżetu, zgodnie z najnowszymi doniesieniami od dziennikarza Marka Gurmana. Niemniej jednak, nie spodziewajcie się radykalnych zmian w specyfikacji lub designie słuchawek.

Z informacji przekazanych przez Gurmana wynika, że najważniejszą modyfikacją będzie zastąpienie portu Lightning na USB-C. Zmiana jest konieczna ze względu na planowaną aktualizacją portów w nowej generacji iPhone’ów. W praktyce oznacza to, że nowe AirPods Pro będą bardziej kompatybilne z nadchodzącymi smartfonami marki Apple. Trzeba jednak zauważyć, że z wyjątkiem tego elementu, słuchawki pozostaną praktycznie niezmienione w porównaniu z obecną wersją.

Pojawienie się nowych AirPods Pro w przyszłym tygodniu jest praktycznie pewne! ciekawostki AirPods prp  Jeśli planujecie kupić nowe słuchawki bezprzewodowe firmy Apple - AirPods Pro, to warto uzbroić się w cierpliwość i zaczekać jeszcze kilka dni. airpodspro 1

Według źródeł Marka Gurmana, aktualizacja dotyczy wyłącznie modelu Pro. Oczekuje się, że inne wersje słuchawek AirPods również przejdą na USB-C, ale prawdopodobnie nie zdarzy się to w najbliższym czasie. Jeżeli więc jesteście zainteresowani zakupem standardowych AirPods, ta informacja nie będzie dla Was na tę chwilę znacząca.

Warto również wspomnieć, że przyszły tydzień zapowiada się na wyjątkowo intensywny dla Apple. Firma prawdopodobnie przedstawi nie tylko nowe AirPods Pro i iPhone’y, ale także dwa nowe modele zegarków Apple Watch – Series 9 oraz Ultra 2. Jeżeli planujecie więc kompleksową aktualizację swojego ekosystemu Apple, nadchodzące dni mogą być dla Was kluczowe.

Jak zatem widzicie, jeśli planujecie zakup nowych AirPods Pro, warto zaczekać jeszcze kilka dni. Wprowadzane zmiany mogą być marginalne, ale dla niektórych użytkowników różnica w portach może być znacząca, zwłaszcza jeśli zamierzają oni również nabyć nową generację iPhone’ów. W każdym razie, nadchodzący tydzień zapowiada się jako ważny moment dla wszystkich entuzjastów technologii od Apple.

Pamiętajcie, że już 12 września odbędzie się konferencja firmy Apple na której zobaczymy nie tylko wyżej opisywane AirPods, ale także nowe iPhone serii 15 oraz kolejną generację Apple Watch. Pamiętajcie, aby być tego wieczoru z nami.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 143

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top