tesla

Pojawiło się pierwsze zdjęcie wnętrza Tesli Cybertruck

Światło dzienne ujrzało pierwsze zdjęcie ukazujące wnętrze elektrycznego pickupa stworzonego przez Teslę – Cybertruck. Jak ci się podoba?

Obrazek został opublikowany na platformie Twitter przez jednego z obecnych na zgromadzeniu akcjonariuszy firmy.

Cybertruck, niezwykle odważny i ambitny projekt Elona Muska, zaintrygował społeczność globalną swoim futurystycznym wyglądem zewnętrznym. Zaprezentowany w 2019 roku, elektryczny pickup z miejsca zdobył serca entuzjastów motoryzacji swoim innowacyjnym designem. Jednak choć wygląd zewnętrzny samochodu robi wrażenie, to do tej pory niewielu miało okazję zobaczyć jego wnętrze. Teraz ta tajemnica została ujawniona.

Użytkownikowi Twittera o pseudonimie Greggertruck udało się dostać do środka prototypu Cybertrucka i zrobić zdjęcie. Przedstawia ono wnętrze o niezwykłej surowości: pickup wyposażony jest jedynie w kierownicę, duży wyświetlacz i schowek na rzeczy w podłokietniku. Całość wygląda niezwykle utylitarnie, daleko jej do tradycyjnego pojęcia luksusu, który zwykle kojarzy się z marką Tesla.

Wnętrze Tesla Cybertruck

Pojawiło się pierwsze zdjęcie wnętrza Tesli Cybertruck ciekawostki wnętrze, wersja produkcyjna, Tesla, surowość, prototyp, odważne decyzje, minimalizm, minimalistyczna estetyka, luksus, innowacyjny design, Innowacyjność, futurystyczny wygląd, Elona Muska, elektryczny pickup, Cybertruck, aranżacja wnętrza  Światło dzienne ujrzało pierwsze zdjęcie ukazujące wnętrze elektrycznego pickupa stworzonego przez Teslę - Cybertruck. Jak ci się podoba? cybertruck wnetrze

Designerski zamysł stojący za tym minimalistycznym i surowym wnętrzem prawdopodobnie wynika z chęci połączenia futurystycznej bryły pojazdu z skrajnym minimalizmem aranżacji wnętrza. Niemniej jednak, mogłoby się wydawać, że potencjalny nabywca takiego auta mógłby oczekiwać bogatszego wyposażenia. Szczególnie, że od czasu prezentacji pojazdu, klienci czekają na realizację zamówień już od długiego czasu.

Mimo że nowa aranżacja wnętrza może nie wywoływać emocji na pierwszy rzut oka, warto zauważyć, że jest to tylko prototyp. Wersja produkcyjna może wyglądać nieco inaczej i być bardziej dopracowana. Bez wątpienia, Tesla postawiła na innowacyjność i minimalizm, które stały się znakami rozpoznawczymi firmy.

Jest to kolejny dowód na to, że Musk i jego zespół nie boją się podejmować odważnych decyzji i próbować czegoś nowego. Czy jednak ta minimalistyczna i surowa estetyka przemówi do przyszłych nabywców Cybertrucka? Czas pokaże. Na razie możemy jedynie spekulować, jak rzeczywiście wyglądać będzie wnętrze produkcyjnej wersji tego futurystycznego pickupa.

A co wy o tym myślicie? Jak wam się podoba wnętrze Cybertrucka? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach poniżej lub na naszym koncie na Twitterze. Link znajdziecie na górze strony. Czekamy!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.6 / 5. Gł: 135

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top