Pojawiły się pierwsze rendery nowego iMaca z 2021 z procesorem Apple Silicon polecane, ciekawostki nowe kolory iMac, kolorowy iMac, iMac 2021, Apple  Fani Apple z niecierpliwością czekają na premierę komputera iMac w którym firma porzuci procesory Intela na rzecz Apple M1. iMac 2021

Pojawiły się pierwsze rendery nowego iMaca z 2021 z procesorem Apple Silicon

Fani Apple z niecierpliwością czekają na premierę komputera iMac w którym firma porzuci procesory Intela na rzecz Apple M1.

Informator Jon Prosser, który dobrze sprawdził się w poprzednich przeciekach związanych z Apple, powiedział, że nadchodzące komputery iMac 2021 będą oferowane w pięciu opcjach kolorystycznych: srebrnym, szarym, zielonym, niebieskim i różowym. Dokładnie w tych samych kolorach możemy w tej chwili kupić iPada Air czwartej generacji.

Rendery Apple iMac 2021

Pojawiły się pierwsze rendery nowego iMaca z 2021 z procesorem Apple Silicon polecane, ciekawostki nowe kolory iMac, kolorowy iMac, iMac 2021, Apple  Fani Apple z niecierpliwością czekają na premierę komputera iMac w którym firma porzuci procesory Intela na rzecz Apple M1. iMac 2021 2

Oczekuje się, że nowy iMac 2021 będzie miał cieńsze ramki i będzie zasilany przez najnowszy czip Apple M1. Być może będzie to ulepszona wersja procesora lub zupełnie nowy SoC. Urządzenie ma zostać zaprezentowane w tym roku, ale nie ma jeszcze dokładnej daty.

Dla przypomnienia dodamy, że John Prosser jako pierwszy ujawnił dokładne daty prezentacji nowego smartfona iPhone SE oraz laptopa MacBook Pro 13.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry