Pojemność pamięci iPhone 14 znacznie wzrośnie ciekawostki pojemnosc pamieci iPhone 14, pojemnosc iPhone 14, pamiec iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Plotki o tym, jaki będzie iPhone 14, nabierają rozpędu. Według wtajemniczonych smartfony dostaną nowy wygląd i stracą „notch”, ale to wszystko tylko zmiany „kosmetyczne”. iPhone14 1 1300x700

Pojemność pamięci iPhone 14 znacznie wzrośnie

Plotki o tym, jaki będzie iPhone 14, nabierają rozpędu. Według wtajemniczonych smartfony dostaną nowy wygląd i stracą „notch”, ale to wszystko tylko zmiany „kosmetyczne”.

Założenia dotyczące przejścia na typ pamięci QLC Nand w linii smartfonów iPhone 14 pojawiły się we wrześniu ubiegłego roku. Tym razem są pewne wyjaśnienia dotyczące sprzętu.

Pojemność pamięci iPhone 14 znacznie wzrośnie ciekawostki pojemnosc pamieci iPhone 14, pojemnosc iPhone 14, pamiec iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Plotki o tym, jaki będzie iPhone 14, nabierają rozpędu. Według wtajemniczonych smartfony dostaną nowy wygląd i stracą „notch”, ale to wszystko tylko zmiany „kosmetyczne”. iPhone14

Według źródła zbliżonego do dostaw części firmy Apple, wybrane modele iPhone’a będą wyposażone w 2 TB pamięci flash. Najprawdopodobniej taka aktualizacja wiąże się z ulepszeniem aparatu. Zwiększenie jakości zdjęć z 12MP do 48MP oraz możliwość filmowania w rozdzielczości 8K będą wymagały znacznie więcej wolnego miejsca w pamięci smartfona.

Informacja o zmianie pamięci z TLC na QLS została potwierdzona i wywołała pewne obawy. Uważa się, że QLC jest znacznie gorszy od swojego poprzednika zarówno pod względem jakości, jak i wydajności. I oczywiście w trakcie takich zmian powinniśmy spodziewać się wzrostu cen modeli ze zwiększoną pamięcią.

Więcej na temat cen możecie przeczytać poniżej.

Ktoś z Was planuje kupić tegorocznego iPhone’a? Jeśli tak to który model wybierzecie?

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top