iphone15pro

Pokazano realistyczne rendery iPhone 15 Pro

Informator ShrimpApplePro podzielił się renderami pokazującymi, jak będzie wyglądał przyszłoroczny iPhone 15 Pro. Jak Wam się podoba?

Dla przypomnienia dodamy że ten sam użytkownik pokazał projekt linii iPhone 14 na długo przed oficjalną zapowiedzią, więc jest spora szansa, że i tym razem się nie pomyli.

Rendery zostały stworzone na podstawie plotek i przecieków dotyczących wyglądu iPhone 15 Pro. Podobno ten model otrzyma tytanowy korpus o zaktualizowanym kształcie – z bardziej zaokrąglonymi krawędziami.

Pokazano realistyczne rendery iPhone 15 Pro ciekawostki wygląd iPhone 15 Pro, Rendery iPhone 15 Pro, iphone 15 pro  Informator ShrimpApplePro podzielił się renderami pokazującymi, jak będzie wyglądał przyszłoroczny iPhone 15 Pro. Jak Wam się podoba? iP15Pro 1

Krawędzie są zaokrąglone tylko z tyłu, natomiast bok ekranu nadal jest bliższy prostokątowi. Apple zastosowało podobny wzór w iPhone 5c, a flagowe modele począwszy od iPhone 12 miały ostrzejsze krawędzie.

Pokazano realistyczne rendery iPhone 15 Pro ciekawostki wygląd iPhone 15 Pro, Rendery iPhone 15 Pro, iphone 15 pro  Informator ShrimpApplePro podzielił się renderami pokazującymi, jak będzie wyglądał przyszłoroczny iPhone 15 Pro. Jak Wam się podoba? iP15Pro 4

Oczywiście smartfon z zaokrąglonym tylnym panelem znacznie wygodniej trzyma się w dłoni, bo nie wrzyna się w nią.

Pokazano realistyczne rendery iPhone 15 Pro ciekawostki wygląd iPhone 15 Pro, Rendery iPhone 15 Pro, iphone 15 pro  Informator ShrimpApplePro podzielił się renderami pokazującymi, jak będzie wyglądał przyszłoroczny iPhone 15 Pro. Jak Wam się podoba? iP15Pro 3

Na renderach widać też, jak może wyglądać moduł aparatu głównego, wystający jeszcze bardziej niż dotychczas. Takie podejście do projektowania może wynikać ze smuklejszej obudowy smartfona oraz jeszcze bardziej zaawansowanego aparatu (być może z wielokrotnym zoomem optycznym i zwiększoną przysłoną).

Pokazano realistyczne rendery iPhone 15 Pro ciekawostki wygląd iPhone 15 Pro, Rendery iPhone 15 Pro, iphone 15 pro  Informator ShrimpApplePro podzielił się renderami pokazującymi, jak będzie wyglądał przyszłoroczny iPhone 15 Pro. Jak Wam się podoba? iP15Pro 2

Twórcy renderów spekulowali również o zastąpieniu portu Lightning złączem USB Type-C. Oczywiście istnieje szansa, że Apple w końcu zainstaluje USB-C w swoich smartfonach, zwłaszcza że Komisja Europejska zobowiązała wszystkich producentów elektroniki sprzedawanej w krajach UE do przestrzegania standardu jednego portu ładowania.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top