pomekon home 1

Pokemon HOME otrzymało największą aktualizację od czasu premiery

Pokemon HOME na iOS otrzymało największą aktualizację od czasu premiery. Dzięki wersji 2.0 użytkownicy mogą przenosić do aplikacji Pokémona z Pokémon Legends: Arceus, Pokémon Brilliant Diamond i Pokémon Shining Pearl.

Dzięki aktualizacji Pokémon HOME można kontynuować swoje przygody z Pokémonami poza jednym systemem gry i zarządzać kolekcją Pokémonów z wielu swoich gier.

Pokemon HOME otrzymało największą aktualizację od czasu premiery ciekawostki Pokemon HOME, aktualizacja Pokemon HOME  Pokemon HOME na iOS otrzymało największą aktualizację od czasu premiery. Dzięki wersji 2.0 użytkownicy mogą przenosić do aplikacji Pokémona z Pokémon Legends: Arceus, Pokémon Brilliant Diamond i Pokémon Shining Pearl. Pokemon Home

Gracze otrzymają specjalnego Pokémona, gdy połączą każdą grę z Pokémon HOME. Rowlet, Cyndaquil i Oshawott będą dostępne podczas wstawiania Pokémona z Legends: Arceus. Turtwig, Chimchar i Piplup z ukrytymi umiejętnościami będą dostępne po wstawieniu Pokémona z Brilliant Diamond lub Shining Pearl. Dostępne są również dodatkowe osiągnięcia i naklejki.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top