pokemon sleep

Pokémon Sleep trafi na iPhone tego lata

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośników Pokémonów oraz osób, które dbają o jakość swojego snu! Gra Pokémon Sleep trafi na iPhone’a już tego lata!

Gra Pokémon Sleep to niezwykłe narzędzie do śledzenia snu, które łączy czas, w którym gracz śpi, i czas, w którym się budzi, z rozgrywką. Podczas gry gracz będzie badać, jak śpią różne Pokémony na małej wyspie, na której toczy się akcja gry. Będzie można pracować z wielkim Snorlaxem mieszkającym na wyspie oraz profesorem Nerolim, który bada style spania Pokémonów.

Gra działa w sposób bardzo prosty – gracz musi umieścić swój smartfon w pobliżu poduszki, gdy kładzie się spać, aby rejestrować i mierzyć swoją jakość snu. Im dłużej śpisz, tym wyższy masz poranny wynik, a tym więcej Pokémonów pojawia się wokół Snorlaxa. W grze każda noc zostanie podzielona na trzy różne style, a rano gracz może zobaczyć, jakie podobnie śpiące Pokémony zbiorą się wokół Snorlaxa.

Pokémon Sleep trafi na iPhone tego lata ciekawostki pokemon sleeping plush, pokemon sleeping, pokemon sleep powder, Pokémon Sleep na iOS, pokemon sleep moves, Pokémon Sleep kiedy, Pokémon Sleep iPhone, Pokémon Sleep download, pokémon sleep  Mamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośników Pokémonów oraz osób, które dbają o jakość swojego snu! Gra Pokémon Sleep trafi na iPhone'a już tego lata! pokoemonsl 1

To jednak nie wszystko! W grze można odkryć także Pokémona śpiącego w rzadkim stylu, którego normalnie byś nie zobaczył. Każdy Pokémon ma wiele różnych stylów snu, więc gracz może zbierać kolejne pokemony do swojego stylu snu.

Gra Pokémon Sleep jest już w ostatniej fazie produkcji i już tego lata trafi na iPhone oraz na smartfony z systemem Android. Będzie to z pewnością świetna zabawa dla wszystkich miłośników Pokémonów, a jednocześnie wspaniały sposób na śledzenie i poprawę jakości snu.

Czy gra odniesie taki sam sukcess jak Pokemon Go? Dla przypomnienia dodamy, że Pokémon GO to popularna gra mobilna, w której gracze mogą łapać różne rodzaje Pokémonów w rzeczywistym świecie, korzystając z technologii rozszerzonej rzeczywistości. Gra wymaga od graczy przemieszczania się po świecie, aby zdobywać doświadczenie, trenować swoje pokemony i walczyć z innymi graczami. Gracze mogą również zebrać różne przedmioty, takie jak Pokeballe, aby ułatwić łapanie Pokemonów i rozwijanie swojej postaci. Gra zdobyła ogromną popularność od swojego debiutu w 2016 roku i przyciągnęła miliony graczy z całego świata.

A Ty co sądzisz o Pokemon Sleep? Daj znać w komentarzach.

Czytaj także:
5/5 - (2)
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top