Polska strona Apple uaktualniona - informacje o iPad Pro z Face ID, Mac mini i MacBook Air dostępne polecane, ciekawostki polska strona apple, Macbook Air, Mac mini 2018, iPad Pro 2018, Apple  Tym razem wszystko poszło bardzo sprawnie. Właśnie gigant z Cupertino uaktualnił polską stronę Apple i dodał na niej wszystkie najważniejsze informację o iPad Pro z Face ID, Mac mini i MacBook Air. ipadPro12

Polska strona Apple uaktualniona – informacje o iPad Pro z Face ID, Mac mini i MacBook Air dostępne

Tym razem wszystko poszło bardzo sprawnie. Właśnie gigant z Cupertino uaktualnił polską stronę Apple i dodał na niej wszystkie najważniejsze informację o iPad Pro z Face ID, Mac mini i MacBook Air.

Już teraz możecie przeczytać o wszystkich nowościach dostępnych w iPad Pro 2018 oraz Mac mini i MacBook Air w naszym kochanym języku. Polska strona Apple uaktualniona - informacje o iPad Pro z Face ID, Mac mini i MacBook Air dostępne polecane, ciekawostki polska strona apple, Macbook Air, Mac mini 2018, iPad Pro 2018, Apple  Tym razem wszystko poszło bardzo sprawnie. Właśnie gigant z Cupertino uaktualnił polską stronę Apple i dodał na niej wszystkie najważniejsze informację o iPad Pro z Face ID, Mac mini i MacBook Air. iPad1

Informacje o iPad Pro 2018 znajdziecie – tutaj, informacje o Mac mini – tutaj. a o nowościach w  MacBook Air z ekranem Retina przeczytacie – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top