Pomimo słabej sprzedaży iPhone 12 mini, Apple nie zamierza rezygnować z najmniejszego flagowca polecane, ciekawostki Produkcja, Premiera, iPhone 12s mini, iPhone 12s, Apple  Pomimo tego, że sprzedaż iPhone'a 12 mini jest na niskim poziomie (a nawet krążą plotki o zaprzestaniu produkcji tego modelu), Apple nie zamierza rezygnować z najmniejszego flagowca: iPhone 13 mini zostanie wydany zgodnie z planem. iPhone12Mini

Pomimo słabej sprzedaży iPhone 12 mini, Apple nie zamierza rezygnować z najmniejszego flagowca

Pomimo tego, że sprzedaż iPhone’a 12 mini jest na niskim poziomie (a nawet krążą plotki o zaprzestaniu produkcji tego modelu), Apple nie zamierza rezygnować z najmniejszego flagowca: iPhone 12s mini zostanie wydany zgodnie z planem.

Problem z iPhone 12 mini leży tak naprawdę nie w samym urządzeniu a w modelu iPhonie SE 2020. Okazało się, że wielu użytkowników chcących kupić mały smartfon Apple preferuje iPhone’a SE, który też jest zauważalnie tańszy. Ale do 2021 roku firma nie planuje utrzymania iPhone’a SE w produkcji i dlatego nie będzie ?zabierać? sprzedaży obiecującego iPhone’a 12s mini.

Pomimo słabej sprzedaży iPhone 12 mini, Apple nie zamierza rezygnować z najmniejszego flagowca polecane, ciekawostki Produkcja, Premiera, iPhone 12s mini, iPhone 12s, Apple  Pomimo tego, że sprzedaż iPhone'a 12 mini jest na niskim poziomie (a nawet krążą plotki o zaprzestaniu produkcji tego modelu), Apple nie zamierza rezygnować z najmniejszego flagowca: iPhone 13 mini zostanie wydany zgodnie z planem. iPhone12mini 2

Oprócz tego według źródła, użytkownicy iPhone’a 12 mini nie są przeciwni niewielkiemu obniżeniu wersji jednoukładowej platformy z Apple A14 do Apple A13, ani też nie są przeciwni wykluczeniu modemu 5G z listy cech.

Jeśli te punkty zostaną uwzględnione podczas tworzenia iPhone 12s mini, to ten model będzie bardziej różnił się od reszty oferty niż obecny iPhone 12 mini od zwykłego iPhone’a 12.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry