Apple Arcade

Ponad 200 gier w Apple Arcade

W dniu wczorajszym, po dodaniu trzech nowych pozycji do katalogu, Apple Arcade firma przekroczyła barierę 200 gier dostępnych w usłudze.

Magiczna liczba została przekroczona w dniu 7 sierpnia, w Apple Arcade po dodaniu do usługi gier Super Leap Day, Super Stickman Golf 3+ i Monster Hunter Stories+.

Ponad 200 gier w Apple Arcade polecane, ciekawostki apple arcade, Apple  W dniu wczorajszym, po dodaniu trzech nowych pozycji do katalogu, Apple Arcade firma przekroczyła barierę 200 gier dostępnych w usłudze. AppleArcade

Usługa gie firmy Apple  została uruchomiona we wrześniu 2019 roku. Katalog składał się wtedy z 54 tytułów. Dziś po prawie dwóch latach usługa posiada już ponad 200 różnych gier do wyboru. Główną zaletą Arcade jest to, że wszystkie gry nie zawierają reklam ani zakupów w aplikacji.

Dla przypomnienia dodamy że cena subskrypcji w Polsce wynosi 24,99 zł miesięcznie. Warto pamiętać także o tym, że dostęp do serwisu można dzielić z członkami rodziny (do 6 osób). Wiele tytułów pozwala również na grę za pomocą kontrolerów PlayStation i Xbox.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top