Ponad 200 nowych funkcji i zmian w iOS 13 pokazanych na filmie polecane, ciekawostki zmiany w iOS 13 na filmie, zmiany w iOS 13, Wideo, nowości w iOS 13, iOS 13, co nowego w iOS 13, Apple  Wczoraj wieczorem,  Apple udostępniło iOS 13 z trybem ciemnym. Przyszedł więc czas na przegląd wszystkich nowości i zmian jakie znalazły się w najnowszej wersji iOS. iOS13 1

Ponad 200 nowych funkcji i zmian w iOS 13 pokazanych na filmie

Wczoraj wieczorem,  Apple udostępniło iOS 13 z trybem ciemnym. Przyszedł więc czas na przegląd wszystkich nowości i zmian jakie znalazły się w najnowszej wersji iOS.

Poniżej zamieszczamy 30 minutowy film na którym zaprezentowano ponad 200 nowości i zmian jakie dostępne są w iOS 13. Autorem nagrania jest iReviews.

Wsród nowości zobaczycie jak wygląda nowy ciemny tryb, odmieniona aplikacja Wiadomości, naklejki Memoji czy odświeżone Mapy i wiele, wiele więcej.

Jest to pierwszy wpis z serii prezentującej nowości iOS 13. Na początek chcemy, abyście zobaczyli wszystkie zmiany, a od juta zaczniemy opisywać te naszym zdaniem najciekawsze i ukryte w systemie, czyli te o których możecie czasami nie wiedzieć w ogóle nie wiedzieć. Miłego oglądania!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry