Ponowne wykonanie Jailbreak iOS 10.1 - 10.1.1 poradniki, cydia-i-jailbreak jak ponownie zrobić jailbreak iOS 10  Najnowszy Jailbreak nadal jest w fazie testów, ale wygląda na to, że przebiegają one zgodnie z oczekiwaniami autora i programistów odpowiedzialnych za wtyczki i aplikacje dostępne w Cydii. Cydia 1300x700

Ponowne wykonanie Jailbreak iOS 10.1 – 10.1.1

Najnowszy Jailbreak nadal jest w fazie testów, ale wygląda na to, że przebiegają one zgodnie z oczekiwaniami autora i programistów odpowiedzialnych za wtyczki i aplikacje dostępne w Cydii.

Do tej pory na łamach portalu jest dostępna instrukcja, jak za pierwszym razem wykonać Jailbreak, ale pamiętajcie, że jest on podobny do Pangu.

Ponowne wykonanie Jailbreak iOS 10.1 - 10.1.1 poradniki, cydia-i-jailbreak jak ponownie zrobić jailbreak iOS 10  Najnowszy Jailbreak nadal jest w fazie testów, ale wygląda na to, że przebiegają one zgodnie z oczekiwaniami autora i programistów odpowiedzialnych za wtyczki i aplikacje dostępne w Cydii. jailbreak 1

W praktyce oznacza to, że po rozładowaniu baterii/ponownym uruchomieniu, musicie ponownie go wykonać, ale operacja jest znacznie krótsza.

  1. Po ponownym uruchomieniu odblokowujemy urządzenie i uruchamiamy aplikację mobilną mach_portal.
  2. Aplikacja nie jest wykonana najlepiej, ponieważ po jej uruchomieniu widoczny jest biały ekran i ciężko wywnioskować, czy zaczyna robić Jailbreak czy nie.
  3. Odczekajcie 10 lub 15 sekund, po upływie tego czasu aplikacja automatycznie się wyłączy i wrócicie do ekranu głównego.
  4. To wszystko!

Znowu macie odblokowany iOS i możecie uruchomić Cydię. Jeżeli Cydia od razu po uruchomieniu wyrzuca was do ekranu głównego, to znak, że Jailbreak został źle wykonany i musicie powtórzyć operację.

 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry