Ponowny test aparatu iPhone 11 pokazuje, że robi on lepsze zdjęcia niż niektóre flagowce z Androidem z 2020 roku polecane, ciekawostki test aparatu, iPhone 11, DxOMark  Eksperci DxOMark zmienili ostatnio swoje metody oceny jakości aparatów w smartfonach i ponownie przetestowali iPhone 11. iPhone11 1

Ponowny test aparatu iPhone 11 pokazuje, że robi on lepsze zdjęcia niż niektóre flagowce z Androidem z 2020 roku

Eksperci DxOMark zmienili ostatnio swoje metody oceny jakości aparatów w smartfonach i ponownie przetestowali iPhone 11.

Tym razem jego możliwości fotograficzne i wideo zostały ocenione wyżej niż niektóre z flagowe modele smartfonów z Androidem z 2020 roku.

Ponowny test aparatu iPhone 11 pokazuje, że robi on lepsze zdjęcia niż niektóre flagowce z Androidem z 2020 roku polecane, ciekawostki test aparatu, iPhone 11, DxOMark  Eksperci DxOMark zmienili ostatnio swoje metody oceny jakości aparatów w smartfonach i ponownie przetestowali iPhone 11. iPhone11 test

W nowym teście iPhone 11 uzyskał 119 punktów, czyli o 10 więcej niż miało to miejsce wcześniej. Co ciekawe wynik ten stawia iPhone 11 w rankingu DxOMark przed Samsungiem Galaxy S20+ i OnePlus 8 Pro.

Nowe metody testowe są opisane na stronie DxOMark.

Pozostałe informacje

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji iOS 14

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry