POP Pro, czyli klon AirPods Pro od Meizu od jutra w sprzedaży polecane, ciekawostki słuchawki, Pop Pro, Meizu POP Pro  Meizu wprowadziło na rynek swoje w pełni bezprzewodowe słuchawki POP w 2018 roku, a w zeszłym roku firma wypuściła dwa kolejne modele: POP2 i POP2. Meizu pop pro

POP Pro, czyli klon AirPods Pro od Meizu od jutra w sprzedaży

Meizu wprowadziło na rynek swoje w pełni bezprzewodowe słuchawki POP w 2018 roku, a w zeszłym roku firma wypuściła dwa kolejne modele: POP2 i POP2.

Dziś firma zaprezentowała Meizu POP Pro, pierwsze w pełni bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów, które kosztują około 77 USD.

POP Pro, czyli klon AirPods Pro od Meizu od jutra w sprzedaży polecane, ciekawostki słuchawki, Pop Pro, Meizu POP Pro  Meizu wprowadziło na rynek swoje w pełni bezprzewodowe słuchawki POP w 2018 roku, a w zeszłym roku firma wypuściła dwa kolejne modele: POP2 i POP2. 1@2x

Jak widzicie pod względem wzornictwa Meizu POP Pro są bardzo podobne do Apple AirPods Pro zarówno pod względem kształtu wkładek dousznych, jak i etui do ładowania.

Słuchawki są wyposażone w trzy mikrofony, które służą do obsługi systemu aktywnej redukcji szumów. Meizu ogłosiło użycie nowej ?potrójnej hybrydowej technologii aktywnej redukcji szumów?. Słuchawki wykorzystują 10-milimetrowe przetworniki do szczegółowego odtwarzania średnich i wysokich częstotliwości, a także mocnego basu. Ponadto POP Pro są wyposażone w funkcję szybkiego łączenia.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, firma twierdzi, że Meizu POP Pro działają do 6,5 godziny lub 4 godziny z włączoną redukcją szumów. Etui ładujące wydłuża żywotność baterii do 20 godzin.

Meizu POP Pro trafią do sprzedaży w Chinach jutro, 12 stycznia.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry