iphone14pro 10

Popyt na nowe iPhone 14 jest bardzo wysoki

Według Wedbush Securities popyt na nowe smartfony iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus i iPhone 14 Pro Max firmy Apple jest bardzo wysoki.

Konsumenci ustawiają się w kolejce, aby kupić nowe iPhone’y, powiedzieli analitycy Dan Ives i John Katsingris. W związku z tym dodali, że prognoza sprzedaży 90 milionów smartfonów w tym roku jest bardzo możliwa. Czasy dostaw modeli Pro zostały przesunięte z połowy października na początek listopada i mogą zostać opóźnione jeszcze bardziej.

Popyt na nowe iPhone 14 jest bardzo wysoki ciekawostki sprzedaz iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Według Wedbush Securities popyt na nowe smartfony iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus i iPhone 14 Pro Max firmy Apple jest bardzo wysoki. iPhone14pro 3 1

„Szacujemy, że 240 milionów z 1 miliarda użytkowników iPhone’a na całym świecie nie aktualizowało swoich telefonów przez ponad trzy i pół roku” – powiedział Dan Ives.

To dobry sygnał dla inwestorów i Apple. Chociaż usługi stanowiły większość sprzedaży w ciągu ostatnich kilku lat, iPhone nadal odgrywa ważną rolę. Analitycy ankietowani przez FactSet szacują, że firma wygeneruje 415,8 miliarda dolarów sprzedaży w roku kalendarzowym 2023, z czego ponad połowa pochodzić będzie z telefonów komórkowych.

iPhone 14 trafi do sklepów już w najbliższy piątek. Polskie cent najnowszych smartfonów znajdziecie – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top