Pora Spać, czyli nowa funkcja dla trybu Nie przeszkadzać w iOS 12 polecane, ciekawostki pora spać, nowości w iOS 12, nie przeszkadzać, iOS 12, Apple  Początkowo planowałem instalację iOS 12 wyłącznie na iPhonie 6 Plus, który jest moim dodatkowym urządzeniem, ale wersja testowa działa na nim bardzo dobrze. Sen 1300x700

Pora Spać, czyli nowa funkcja dla trybu Nie przeszkadzać w iOS 12

Początkowo planowałem instalację iOS 12 wyłącznie na iPhonie 6 Plus, który jest moim dodatkowym urządzeniem, ale wersja testowa działa na nim bardzo dobrze.

Właśnie dlatego zdecydowałem się na jej instalację w swoim głównym iPhonie 7, a dziś chciałbym wam pokazać funkcję Pora spać, która będzie nieodłącznym elementem trybu Nie przeszkadzać.

Możecie ją włączyć przechodząc do Ustawienia ? Nie przeszkadzać, powinna znajdować się pod konfiguracją automatycznego włączania trybu Nie przeszkadzać w wybranym przez użytkownika przedziale czasowym.

Pora Spać, czyli nowa funkcja dla trybu Nie przeszkadzać w iOS 12 polecane, ciekawostki pora spać, nowości w iOS 12, nie przeszkadzać, iOS 12, Apple  Początkowo planowałem instalację iOS 12 wyłącznie na iPhonie 6 Plus, który jest moim dodatkowym urządzeniem, ale wersja testowa działa na nim bardzo dobrze. IMG 1873

Pora Spać przyda się w szczególności, gdy będziemy chcieli podejrzeć czas po obudzeniu się wieczorem. Zazwyczaj oprócz czasu widzimy też mnóstwo powiadomień, ale po konfiguracji tej funkcji sytuacja się zmieni. Powiadomienia przestaną być wyświetlane na ekranie blokady, a jedyne co zobaczycie to wyciemniony ekran z godziną i komunikatem o uruchomieniu funkcji i wyjaśnienie jej działania.

Pora Spać, czyli nowa funkcja dla trybu Nie przeszkadzać w iOS 12 polecane, ciekawostki pora spać, nowości w iOS 12, nie przeszkadzać, iOS 12, Apple  Początkowo planowałem instalację iOS 12 wyłącznie na iPhonie 6 Plus, który jest moim dodatkowym urządzeniem, ale wersja testowa działa na nim bardzo dobrze. IMG 1878

To nie jedyna nowość stworzona z myślą o trybie Nie przeszkadzać, ponieważ kolejna dotyczy skrótu w Centrum Sterowania i jego działania za pomocą 3D Touch. Po dłuższym przytrzymaniu palca na ikonie tego trybu dostaniemy możliwość włączenia lub wyłączenia trybu na godzinę, do wieczora lub ze względu na obecną lokalizację. Jeżeli macie aktywne spotkanie wpisane w kalendarzu, również wtedy możecie użyć automatycznego uruchomienia trybu Nie przeszkadzać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top