applewatch8

Porównanie rozmiarów „dużego” Apple Watch Series 8 ze zwykłymi modelami

Premiera trzech wersji Apple Watch Series 8 coraz bliżej, więc postanowiliśmy pokazać, jak nowy model 47 mm będzie wyglądał obok zegarków 45 mm i 41 mm.

Aby lepiej zrozumieć, jak ważny jest każdy milimetr ekranu, spójrz na różnice w 38/42 mm Apple Watch Series 1, 40/44 mm Apple Watch Series 4 i 41/45 mm Apple Watch Series 7.

Wraz z wydaniem Apple Watch Series 8 firma może po raz pierwszy przejść z systemu dwu-rozmiarowego na system trzy-rozmiarowy. Nie ma jeszcze wielu szczegółów na temat nowego zegarka, ale znamy już dokładny rozmiar wyświetlacza – 1,99 cala. To o 5% więcej niż w przypadku 45-milimetrowego Apple Watch Series 7.

Porównanie rozmiarów „dużego” Apple Watch Series 8 ze zwykłymi modelami ciekawostki Apple Watch Series 8  Premiera trzech wersji Apple Watch Series 8 coraz bliżej, więc postanowiliśmy pokazać, jak nowy model 47 mm będzie wyglądał obok zegarków 45 mm i 41 mm. AW1

Zakładając, że Apple Watch Series 8 zachowa wygląd zeszłorocznego modelu i grubość ramek wyświetlacza, koperta zegarka miałaby około 47 mm. Warto zauważyć, że nowy Apple Watch mógłby również otrzymać przeprojektowanie z płaskimi krawędziami, co pozwoliłoby na więcej miejsca na wyświetlacz przy tym samym rozmiarze obudowy. Co ciekawe, szef DSCC Ross Young skłania się ku zachowaniu tego samego projektu w 47-milimetrowej obudowie z 1,99-calowym wyświetlaczem.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje Apple Watch Series 8 wraz z iPhone 14 podczas wrześniowej prezentacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top