Porównanie wydajności iPhone'a 13 i iPhone'a 13 Pro ciekawostki test wydajnosci iphone 13 pro, test wydajnosci iphone 13, test wydajności, iphone 13 czy iphone 13 pro  Po testach żywotności baterii i wytrzymałości, dziś mamy dla Was test, który pokaże różnicę w wydajności między iPhone 13, a 13 Pro. Zobaczymy czy większa ilość pamięci RAM da przewagę modelowi Pro? iphone13 1 1300x700

Porównanie wydajności iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro

Po testach żywotności baterii i wytrzymałości, dziś mamy dla Was test, który pokaże różnicę w wydajności między iPhone 13, a 13 Pro. Zobaczymy czy większa ilość pamięci RAM da przewagę modelowi Pro?

Na kanale YouTube PhoneBuff opublikowano film, w którym eksperci porównali iPhone’a 13 z 4 GB RAM z iPhone’em 13 Pro z 6 GB RAM za pomocą robota.

Zgodnie z wynikami testów „na pierwszym okrążeniu” okazało się, że nie ma różnicy w szybkości pracy, oba smartfony poradziły sobie z zadaniami tak samo – w tym samym czasie. Zmiany pojawiły się podczas drugiego uruchamiania apek. iPhone 13 z 4 GB pamięci wyłączył kilka aplikacji działających w tle i w rezultacie przegrał. iPhone 13 Pro, który ma 6 GB pamięci RAM tego nie zrobił i tym samym wygrał, kończąc test o 22 sekundy szybciej.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry