Porównujemy ikony iOS 6 i iOS 7 nowosci porównanie ikon, iPhone, iPad, iOS6, iOS 7, iOS 6, ikony iOS7, Apple   ikony1 1300x700

Porównujemy ikony iOS 6 i iOS 7

Znacząca liczba osób narzeka na nowe ikony w iOS 7 – i tu trzeba przyznać rację bo są dość kontrowersyjne.

Ciężko zaprzeczyć, że np ikona ustawień nie wygląda jak palnik kuchenki gazowej. Ale co zrobić, trzeba się przyzwyczaić, reszta systemu już nadrabia swoim wyglądam i funkcjonalnością. A jak mi ktoś powie, że pod androidem jest lepiej, to nich założy okulary – ikonki są w różnych kształtach, różnych stykach, a niektóre chyba w rozdzielczości 300×300 (np taki Analytics od Google) i na ekranie FullHD wygląda tragicznie.

Całe szczęście jednak poza systemowymi są ikony różnych aplikacji, na tej stronie znajdziecie porównanie wielu programów przed zmianą i po zmianie. Na moje to w 90% nowa ikona jest znacznie lepsza. Jasne, trafiają się jakieś gorsze, ale to możemy spokojnie winić twórcę, a nie sam zamysł systemu. Zapraszamy do oglądania!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry