iphone13pro

Porównujemy jakość aparatu każdego iPhone od 2G do 13 Pro

Użytkownik SimpleGhar stworzył interaktywne narzędzie, które pozwala porównać jakość aparatu każdego iPhone, od 2G do iPhone 13 Pro Max.

Aby stworzyć to narzędzie, programiści zebrali dane dotyczące parametrów technicznych aparatów smartfonów z wielu urządzeń, w tym iPhone’a, Samsunga, Nokii, Sony i wielu innych. Następnie stworzyli makiety obrazów, które odzwierciedlały jakość aparatu na zdjęciach.

Porównujemy jakość aparatu każdego iPhone od 2G do 13 Pro ciekawostki porownanie aparatu wszystkich iphone, jakos zdjec iphone, iPhone  Użytkownik SimpleGhar stworzył interaktywne narzędzie, które pozwala porównać jakość aparatu każdego iPhone, od 2G do iPhone 13 Pro Max. ip scaled

Porównania obejmują szereg urządzeń, w tym serię Google Pixel, Samsung Galaxy, a nawet legendarną Nokia N.

Porównujemy jakość aparatu każdego iPhone od 2G do 13 Pro ciekawostki porownanie aparatu wszystkich iphone, jakos zdjec iphone, iPhone  Użytkownik SimpleGhar stworzył interaktywne narzędzie, które pozwala porównać jakość aparatu każdego iPhone, od 2G do iPhone 13 Pro Max. 1

Ponadto interaktywne narzędzie wyświetla historię i ewolucję telefonów z aparatem od pierwszego takiego urządzenia, Sharp J-SH04, wydanego w 2000 roku.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top