Posiadasz sprzęt od Apple? Ty pieprz*** burżuju! polecane, felietony kup iphone bądź cool, iphone hejter, hejterzy iphone, hejterski iphone, hejt iphone   iphone 1300x700

Posiadasz sprzęt od Apple? Ty pieprz*** burżuju!

Stać Cię na sprzęt od firmy Apple musisz być prezesem wielkiej i dobrze prosperującej firmy lub masz bardzo bogatych rodziców. Trochę żenujące jest to jak widzą nas użytkowników iPhone, iPad?a czy MacBook?a inne osoby. Być może w większych miastach typu Kraków, Warszawa takiego problemu nie ma natomiast w trochę mniejszej aglomeracji na pewno spotkaliście się z tego typu zachowaniami.

Zazdrośnicy

Ludzie, którzy patrzą na Twój sprzęt i na sam widok znanego loga firmy mają jakieś dziwne zachowania. W pierwszej kolejności musisz mieć strasznie dużo kasy, jesteś już oceniany od dołu do góry przez pryzmat firmy, której produkty nie należą do najtańszych. W mojej opini jest to zwykła zazdrość, bo ja mam a Ty nie. Szkoda tylko, że nikt się nie zastanowi dlaczego i w jaki sposób ktoś nabył swoje urządzenie.

Posiadacze HTC i Samsunga

Osoby, które posiadają najdroższe modele Samsunga, HTC czy innego producenta za podobną kwotę jaką trzeba zapłacić za iPhone. Nie ma to oczywiście żadnego znaczenia ponieważ jego HTC nie ma z tyłu nadgryzionego jabłka i nie będzie kojarzony z człowiekiem wydającym 3 tysiące złotych na telefon.

Problem istnieje tylko nikt go nie zauważa

Jeżeli chcecie wiedzieć to posiadam iPhone, iPada i MacBooka. Sam ciężką pracą sobie na te sprzęty odkładałem często przez pare miesięcy i nie zdajecie sobie sprawy z tego jak irytuje mnie postrzeganie ludzi korzystających ze sprzętu Apple. Na prawdę nie każdy ma miliony na koncie a jeśli nawet to co Was to obchodzi. Stać ich to kupują sprzęt, który według nich będzie najlepiej spełniał swoje zadanie. Tak jak kiedyś powiedział Steve Jobs, że posiadanie sprzętu Apple daje nam jakiś ustalony status społeczny. Być może tak jest natomiast ja nie uważam kogoś kto ma Androida za osobę gorszą. Po prostu nie rozumiem postrzegania innych osób w stylu ? boże on ma iPhone, co za bogacz pewnie tatuś mu kupił ?.

Straszliwie irytuje mnie również sprawa typu; kupuję sobię iPhone będę szpanował, będę cool. Jak kupisz Samsunga czy Nexusa to już nie będziesz chyba, że dorobisz sobie jabłko z tyłu. Przynajmniej przyjmując wersję postrzegania wielu osób.

Korzystam ze sprzętu Apple dlatego, że moim zdaniem jest najlepszy, spełnia swoje zadanie w 100%. Szkoda, że niektóre osoby patrząc na to z boku mają z tym jakiś wyraźny problem.

Czy wam przytrafiają się takie sytuacje?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top