iPad mini 6. generacji

Potwierdzone: iPad mini 2021 ma 8,3-calowy ekran i wygląd podobny do nowego iPada Air

Ross Young, szef działu Display Supply Chain Consultants, napisał na Twitterze, że nowy iPad mini będzie miał wyświetlacz o przekątnej 8,3 cala z węższymi ramkami i bez fizycznego przycisku Home.

Dla porównania, obecny iPad mini ma wyświetlacz o przekątnej 7,9 cala. W związku z tym możemy założyć, że wymiary samego tabletu nie wzrosną.

Zatem iPad mini 6. generacji będzie bardzo podobny do iPada Air 4. Urządzenie posiadać będzie płaskie ramki, brak przycisku Home, Touch ID w przycisku zasilania i USB-C. Young zaprzeczył również wcześniejszym twierdzeniom, że nowy iPad mini będzie miał wyświetlacz mini-LED.

Potwierdzone: iPad mini 2021 ma 8,3-calowy ekran i wygląd podobny do nowego iPada Air polecane, ciekawostki iPad mini 6.generacji  Ross Young, szef działu Display Supply Chain Consultants, napisał na Twitterze, że nowy iPad mini będzie miał wyświetlacz o przekątnej 8,3 cala z węższymi ramkami i bez fizycznego przycisku Home.
 iPadmini

Najprawdopodobniej Apple zaprezentuje nowego iPad mini 6. generacji wraz z MacBookiem Pro z czipem M1X w październiku lub listopadzie 2021 roku.

iOS15 | iPadOS15

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top