koronawirusa

Potwierdzone przypadki koronawirusa w Polsce, zgony, wyleczenia. Zobacz najnowszą interaktywną mapę z trybem ciemnym na iPhone, iPad

W sieci pojawiła się kolejna interaktywna mapa pokazująca informacje na temat koronawirusa. Mapa dotyczy tylko Polski i posiada tryb ciemny, informacje o potwierdzonych przypadkach, wyleczeniach i zgonach.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco informacje o koronawirusie w Polsce, to polecamy Wam kolejną stronę. Poniższa mapa zawiera tylko te informacje, które są najpotrzebniejsze, a do tego działa bardzo sprawnie na iPhone, iPad i posiada tryb ciemny, który na pewno wielu osobom się spodoba.

Poniżej zamieszczam dwa screeny pokazujące wygląd mapy i prezentację informacji.

Potwierdzone przypadki koronawirusa w Polsce, zgony, wyleczenia. Zobacz najnowszą interaktywną mapę z trybem ciemnym na iPhone, iPad polecane, ciekawostki zgony, wyleczenia, mapa, koronawirus w polsce, koronawirus, iPad, interaktywna mapa, COVID-19  W sieci pojawiła się kolejna interaktywna mapa pokazująca informacje na temat koronawirusa. Mapa dotyczy tylko Polski i posiada tryb ciemny, informacje o potwierdzonych przypadkach, wyleczeniach i zgonach. koronawirus 1 1

Mapa dostępna jest w tym miejscu.

Jeśli chcecie śledzić sytuację koronawirusa na świecie, to więcej informacji na ten temat znajdziecie na innej polecanej przez nas stronie internetowej. Więcej informacji tutaj.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top