OneTech10.09.2019
Pout Wireless Charging Mouse Pad – podkładka pod mysz, która bezprzewodowo naładuje Twojego iPhone’a

Już wkrótce, Apple udostępni iOS 13, a co za tym idzie wprowadzi obsługę myszy w iPad i iPhone. Opcja bardzo fajna, ale aby komfortowo korzystać z myszki potrzebna jest podkładka. Dlatego dziś mam dla Was coś extra.

Dziś chciałbym Wam zaprezentować coś co używam już od dobrych dwóch miesięcy. Jest to podkładka pod mysz z matą ładującą, która naładuje smartfon posiadający opcję bezprzewodowego ładowania. Może być to iPhone od modelu 8 wzwyż, lub po prostu każdy inny telefon posiadający moduł bezprzewodowego ładowania. Jak dla mnie naprawdę super rozwiązanie.

Od teraz będziecie mogli ładować swój telefon kładąc go zaraz pod ręką obok myszy. Wyrobiony odruch odkładania telefonu na matę sprawi, że odchodząc od stanowiska pracy Twój telefon będzie zawsze naładowany i gotowy do pracy.

Podkładka co zresztą widzicie na zdjęciach wykonana jest naprawdę bardzo dobrze. Nie jest to żadna chińska tania podróba tylko produkt z najwyższej półki.

Całość jest dość twarda, więc myszka porusza się na niej bez najmniejszych problemów. Nalepka widoczna na zdjęciu specjalnie nie została ściągnięta, abyście mogli zobaczyć w którym miejscu należy położyć telefon.

Aby możliwe było ładowanie telefonu za pomocą maty wystarczy, że podłączycie kabel, który znajduje się w komplecie do ładowarki sieciowej i to wszystko.

Od teraz gdy położycie telefon wyposażony w opcję bezprzewodowego ładowania po prawej stronie podkładki ten zacznie się automatycznie ładować.

Cena

Na pewno wielu z Was zapyta o ceną. Cena nie jest taka zła. Koszt podkładki to nieco ponad 200 zł, czyli tyle ile kosztuje przeciętna bezprzewodowa ładowarka. A po co kupować podkładkę i ładowarkę osobno skoro można te dwie rzeczy ze sobą połączyć?

Jak dla mnie naprawdę świetne rozwiązanie i uważam, że wielu z Was również się spodoba tym bardziej teraz, gdy wiele osób będzie chciało korzystać z myszki na iPad czy iPhone z iOS 13. Gorąco polecamy.

Produkt możecie kupić klikając w tym miejscu. Warto dodać, że podkładka dostępna jest w dwóch kolorach – jasnym i ciemnym. Jasny kolor znajdziecie – tutaj, ciemny – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl

Możliwość komentowania jest wyłączona.