Poważne problemy z eSIM po instalacji iOS 14.7 beta 2 ciekawostki problem z eSIM iOS 14.7 beta 2, nie działa eSIM, iPhone, iOS 14.7 beta 2, esim, co to jest esim  Wczoraj w godzinach wieczornych, Apple wypuściło iOS 14.7 beta 2. Jak się okazuje aktualizacja dla wielu osób okazała się koszmarem. Dlaczego? iOS14.7beta2

Poważne problemy z eSIM po instalacji iOS 14.7 beta 2

Wczoraj w godzinach wieczornych, Apple wypuściło iOS 14.7 beta 2. Jak się okazuje aktualizacja dla wielu osób okazała się koszmarem. Dlaczego?

Otóż iOS 14.7 beta 2 ma problem z kartą eSIM. U wielu osób zaraz po instalacji pojawia się komunikat ?Błąd karty SIM?. Mało tego.. użytkownicy nie mogą wykonywać ani odbierać połączeń ani korzystać z danych komórkowych eSIM.

Poważne problemy z eSIM po instalacji iOS 14.7 beta 2 ciekawostki problem z eSIM iOS 14.7 beta 2, nie działa eSIM, iPhone, iOS 14.7 beta 2, esim, co to jest esim  Wczoraj w godzinach wieczornych, Apple wypuściło iOS 14.7 beta 2. Jak się okazuje aktualizacja dla wielu osób okazała się koszmarem. Dlaczego? esim iOS14.7

Nie wiadomo, co jest przyczyną błędu, ale niestety nie ma jeszcze rozwiązania tego problemu. Jeśli używasz pierwszej wersji beta systemu iOS 14.7 na swoim iPhonie, zalecamy pominięcie aktualizacji do drugiej wersji testowej.

Jeśli pobrałeś już iOS 14.7 beta 2, ale jeszcze go nie zainstalowałeś wykonaj następujące czynności:

  • Otwórz Ustawienia – Ogólne – Pamięć iPhone’a;
  • Znajdź na liście iOS 14.7 beta 2 i odinstaluj aktualizację.

A jak to wygląda u Was? Ktoś ma podobny problem?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry