Powerbank Xiaomi Mi QC3.0 dostępny w promocji akcesoria Xioami, powerbank xiaomi promocja, powerbank xiaomi, Kup, gdzie kupić  Xiaomi Powerbank Mi QC3.0 o pojemności 20000mAh to najnowszy i zarazem jeden z najpopularniejszych modeli Powerbanków dostępnych w ofercie marki Xiaomi. xiaomi 1

Powerbank Xiaomi Mi QC3.0 dostępny w promocji

Xiaomi Powerbank Mi QC3.0 o pojemności 20000mAh to najnowszy i zarazem jeden z najpopularniejszych modeli Powerbanków dostępnych w ofercie marki Xiaomi.

Nowy model jest lżejszy w porównaniu z dwoma sztukami powerbanków o pojemności 10000mAh marki Xiaomi. Nowa wersja waży zaledwie 338g! Powerbank posiada dwa porty USB o maksymalnej mocy wyjściowej 5.1V/3.6A.

Powerbank Xiaomi Mi QC3.0 dostępny w promocji akcesoria Xioami, powerbank xiaomi promocja, powerbank xiaomi, Kup, gdzie kupić  Xiaomi Powerbank Mi QC3.0 o pojemności 20000mAh to najnowszy i zarazem jeden z najpopularniejszych modeli Powerbanków dostępnych w ofercie marki Xiaomi. Xiaomi

Normalna cena Powerbank w Polsce to ponad 150 zł lecz po skorzystaniu z naszej promocji będziecie mogli zakupić Xiaomi Mi QC3.0 za jedyne 24 dolary.

Kod promocyjny: L076PA

Więcej informacji, a także link do sklepu znajdziecie tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry