OneTech06.02.2020
Powerbanki solarne, kable, ładowarki i wiele, wiele więcej produktów marki Xtorm od dziś w ofercie sklepu Thinkstore

Thinkstore, to sklep, który regularnie poszerza i praktycznie co kilka dni wprowadza do swojej oferty nowe produkty. Dziś do oferty sklepu trafiło kilkanaście produktów firmy Xtorm. Prezentujemy Wam pięć z nich.

Na początek może jedno zdanie na temat firmy. Firma Xtorm powstała w roku 2008. Produkty dostępne są już w ponad 70 krajach. Wiele z nich jest doceniana przez pasjonatów podróżowania i sportów ekstremalnych.

Poniżej mamy pięć produktów, które naszym zdaniem mogą się Wam spodobać.

Solar Charger Instinct

XTORM Solar Powerbank Instinct to powerbank dla aktywnych. Urządzenie wyposażone jest w specjalne panele słoneczne będące doskonała alternatywą w pozyskiwaniu energii. Jest to doskonałe urządzenie dla turystów, spędzających dużo czasu w podróży czy na pieszych wędrówkach.

Więcej na temat produktu znajdziecie w tym miejscu.

Solid Blue Kabel Lightning MFI

CS020 Solid Blue to najnowszy produkt marki Xtorm. Jest to kabel Lightning z certyfikatem MFI. Jak podaje producent każdy detal jest zaprojektowany tak, aby wytrzymać zużycie spowodowane intensywnym eksploatowaniem.

Kable serii Solid Blue składają się z wielowarstwowego kompozytu zawierającego tkany nylon i włókno DuPont. Są odporne na zginanie. Kable posiadają dożywotnią gwarancję.

Więcej na temat produktu znajdziecie w tym miejscu.

Bezprzewodowy podwójny pad ładujący Twin

Ten produkt spodoba się wszystkim osobom, które mają w swojej kolekcji conajmniej dwa urządzenia z bezprzewodowym ładowaniem. Bezprzewodowy podwójny pad ładujący Twin, to idealne rozwiązanie, aby Twój dom był stylowy i zorganizowany a biurko przejrzyste.

W urządzeniu zastosowano technologię Qi w XW208, która zapewnia ładowanie z prędkością do 10W.

Więcej na temat produktu znajdziecie w tym miejscu.

Essence Black Powerbank z bezprzewodowym ładowaniem

Essence Black Powerbank to powerbank, który oprócz ładowania bezprzewodowego umożliwia ładowanie 3 urządzeń za pośrednictwem jednego z dwóch portów USB, a także portu USB-C. Essence Black to połączenie przyjaznego dla użytkownika designu i praktycznych funkcji sprawia, że Power Ban Essence jest idealny do podróży.

Power Bank może funkcjonować jako podkładka do ładowania.

Więcej na temat produktu znajdziecie w tym miejscu.

Uchwyt samochodowy z ładowaniem indukcyjnym

Ostatni produkt, który chcemy Wam zaprezentować to uchwyt samochodowy z ładowaniem indukcyjnym. Uchwyt mocowany jest do kratki samochodowej. Jedną z fajniejszych cech jest specjalny system automatycznego dopasowania ramion do rozmiaru telefonu. Oprócz tego XW209 jest kompatybilny z bezprzewodowym i szybkim ładowaniem Apple.

Więcej na temat produktu znajdziecie w tym miejscu.

Pozostałe produkty

Jeśli chcielibyście zapoznać się z pozostałymi produktami firmy Xtorm, to zapraszamy Was do sklepu ThinktStoretutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl