Michał10.07.2017
Powerstation mini & charge force case – czyli nowości od Mophie dla iPhone 7/7 Plus

Dzięki uprzejmości firmy Mophie chyba jako jedni z pierwszych w Polsce mamy zaszczyt przedstawić Wam najnowsze produkty przeznaczone dla iPhone 7/7 Plus, a mianowicie charge force case i powerstation mini.

Co to w ogóle jest charge force case i powerstation mini? Już wyjaśniam. Charge force case to nic innego jak skórzane etui wyposażone w możliwość bezprzewodowego ładowania po przytknięciu do jakiegokolwiek akcesorium charge force.

Najnowsze etui od Mophie wykonane jest z termoplastycznego poliuretanu (TPU) a także najlepszej jakości skóry, które przekładają się na wysoką trwałość tej obudowy oraz jej nowoczesny wygląd. Etui idealnie przylega do iPhone’a. Nic nie odstaje, nic nie skrzypi.

Podniesione narożniki zapewniają dodatkową ochronę przed zarysowanymi i zmniejsza ryzyko pęknięcia ekranu.

Korzystanie z etui nie wyklucza podłączenia standardowego złącza Lightning. Jest to chyba pierwsze etui Mophie, które pozwala na szybkie podłączenie kabla. W jaki sposób? Wyjaśnione to zostało na poniższym filmiku.

Powiem szczerze, że używam etui od koło dwóch tygodni i jak do tej pory jestem z niego bardzo zadowolony. Ładuję iPhone’a zarówno za pomocą stacji dokującej, którą umieszczoną mam na biurku, a także za pomocą powerstatnion mini.

Jak wspomniałem powyżej oprócz samego etui firma Mophie przysłała nam także powerstation mini, czyli niewielki PowerBank, który po “przyczepieniu” do etui ładuje naszego iPhone’a bezprzewodowo. Zapewne zapytacie jak ta bateria trzyma się na obudowie iPhone’a?

Jak widzicie powyżej wszystko za sprawą magnesów, które wbudowane są zarówno w baterię jak i w etui. To nie wszystko.

Najnowsze cienkie, skórzane etui jest kompatybilne ze wszystkimi bazami charge force. Wystarczy przytknąć je do jakiegokolwiek akcesorium charge force, a po chwili energia przesyłana jest bezprzewodowo do telefonu.

Etui charge force obsługuje również inne systemy bezprzewodowego ładowania takie jak np. Qi.

Etui charge force dla telefonu iPhone 7/7 Plus dostępne jest w kolorze czarnym, jasnobrązowym, brązowym, niebieskim oraz w czerwonym. Gorąco polecamy! Nie wiem jak Wy, ale mi już bezprzewodowe ładowanie w iPhone nie jest potrzebne.

Poniżej umieszczam dodatkowo krótkie wideo na którym możecie zobaczyć nowe akcesoria z bliska.

Opisywane przeze mnie produkty powinny pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Więcej informacji na ich temat znajdziecie na stronie www.mophie.com.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz