Powiadomienia jednak nie znikną z klientów Twittera firm trzecich ciekawostki   Dużo mówiło się już o zmianach w API Twittera, które teoretycznie wyłączą powiadomienia podczas użytkowania większości klientów firm trzecich na iOS lub Androidzie. Twitter

Powiadomienia jednak nie znikną z klientów Twittera firm trzecich

Dużo mówiło się już o zmianach w API Twittera, które teoretycznie wyłączą powiadomienia podczas użytkowania większości klientów firm trzecich na iOS lub Androidzie.

Okazuje się jednak, że powiadomienia będą dostępne bez opłacania nowego API.

Dowiedziałem się tego od autora aplikacji Bluebird, ponieważ zapytałem go czy powiadomienia będą dostępne w jego aplikacji na iOS po 16 sierpnia, bo właśnie wtedy Twitter ma wprowadzić zmiany. Aplikacje będą je mieć pod warunkiem, że będą działać w tle lub będą ciągle włączone. To ma zapewnić dostęp do powiadomień po wprowadzeniu zmian.

Powiadomienia jednak nie znikną z klientów Twittera firm trzecich ciekawostki   Dużo mówiło się już o zmianach w API Twittera, które teoretycznie wyłączą powiadomienia podczas użytkowania większości klientów firm trzecich na iOS lub Androidzie. IMG 2606

Cieszę się, bo powiadomienia to dla mnie podstawa, nie wyobrażam sobie używania bez nich Twittera. W takiej sytuacji nie wiedziałbym czy ktoś mi odpisał czy nie. Tyczy się to również polubień tweetów, podań dalej lub wiadomości prywatnych, w każdej sytuacji powiadomienia nadal będą dostępne.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top