Powrót z iOS 10.2.1 na 10.2 poradniki, ciekawostki powrót, jak wrócić z iOS 10.2.1 do iOS 10.2, downgrade, Apple  Luca Todesco pracuje w pocie czoła, żeby pojawił się Jailbreak dla iOS 10.2 w formie aplikacji mobilnej, ale nie mam dla was dobrych wiadomości. iOS10

Powrót z iOS 10.2.1 na 10.2

Luca Todesco pracuje w pocie czoła, żeby pojawił się Jailbreak dla iOS 10.2 w formie aplikacji mobilnej, ale nie mam dla was dobrych wiadomości.

Będzie to jego ostatnie dzieło, ponieważ nie podoba mu się podejście społeczności na reddicie.

Powrót z iOS 10.2.1 na 10.2 poradniki, ciekawostki powrót, jak wrócić z iOS 10.2.1 do iOS 10.2, downgrade, Apple  Luca Todesco pracuje w pocie czoła, żeby pojawił się Jailbreak dla iOS 10.2 w formie aplikacji mobilnej, ale nie mam dla was dobrych wiadomości. iOS10update

Wczoraj Apple wydało 10.2.1 i mam wrażenie, że załatało to i owo, aby Jailbreak na tej wersji się nie pojawił. Na szczęście zawsze po wydaniu nowszej wersji starsza jest jeszcze weryfikowana na serwerach i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do niej wrócić. Za chwilę pokaże wam, jak to zrobić.

  1. Upewniamy się, że mamy najnowszą wersję iTunes lub pobieramy nowszą.
  2. Pobieramy iOS 10.2.1 dla naszego urządzenia mobilnego.
  3. Przechodzimy do Ustawienia ? iCloud ? Znajdź mój iPhone i wyłączamy tą funkcję.
  4. Podpinamy urządzenie i uruchamiamy iTunes (jeśli nie włączyliśmy automatycznego włączania po podpięciu urządzenia).
  5. Teraz mogą zacząć się schody (dla niektórych), ponieważ musimy wprowadzić sprzęt w DFU. Wyłączamy sprzęt, podpinamy go kablem i wciskamy przycisk zasilania (na 3s), potem dodajemy początek (przez 10 s trzymamy obydwa przyciski), a na końcu puszczamy zasilanie i trzymamy początek (nawet do 30s). Jeśli wszystko poszło, jak trzeba iTunes “wypluje” komunikat o połączeniu sprzętu w trybie awaryjnym.
  6. W iTunes klikamy na Odtwórz iPhone trzymając Shift (Windows)/Option (Mac) i potem wybieramy pobrane wcześniej oprogramowanie.
  7. Czekamy aż proces zostanie ukończony, a potem na nowo konfigurujemy urządzenie mające iOS 10.2.
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry