pokemon unite

Poznaliśmy datę premiery gry Pokemon Unite na iOS i Android

Japoński producent konsol i gier wideo Nintendo ogłosił i zdradził datę premiery gry online Pokémon Unite, która do tej pory była dostępna wyłącznie na Nintendo Switch.

Pokémon Unite to darmowa gra online dla wielu osób, która pojawiła się na Nintendo Switch dokładnie 21 lipca 2021 roku. W grze gracze walczą ze sobą w pojedynkach w formacie 5 na 5. Podczas bitwy jak nie trudno się domyślić trzeba łapać Pokémony, awansować i zdobywać punkty i nie tylko, a wszystko po to, aby pokonać przeciwną drużynę.

Data premiery Pokemon Unite na iOS

Dla posiadaczy iPhone iPad, czyli urządzeń z systemem iOS i iPadOS oraz dla urządzeń z Androidem gra będzie dostępna od 22 września 2021 roku, czyli już wkrótce. Informacja o tacie premiery pojawiła się na Oficjalnym koncie PokemonUNITE.

Rejestracja wstępna jest już dostępna w App Store i Google Play Store. Nintendo podało, że jeśli liczba rejestracji na mobilną wersję gry osiągnie 2,5 miliona osób, gracze otrzymają licencję Pikachu Unite i walutę w grze, a jeśli liczba rejestracji wstępnych przekroczy 5 milionów, twórcy będą hostować Festiwal Pikachu.

Skąd pobrać Pokemon Unite

Grę można będzie pobrać pod koniec miesiąca zarówno na urządzenia z systemem iOS jak i Android. Bezpośrednie linki do sklepów znajdziecie obok: wersja na iOS, wersja na Adroid.

W sieci dostępne są już od dłuższego czasu filmiki pokazujące grę z bliska. Jeden z takich filmów możecie zobaczyć poniżej.

Oczywiście gdy tylko gra będzie dostępna na iOS, czyli jak tylko pojawi się w wirtualnym sklepie z aplikacjami App Store od razu damy Wam znać. A tak w ogóle co sądzicie o tej grze? Czy ktoś z Was nie może się już doczekać premiery? Czy gra odniesie taki sam sukces jak jej poprzednia wersja? Dajcie znam koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top