Poznaliśmy datę prezentacji najnowszego iOS 13? polecane, ciekawostki wwdc19, kiedy prezentacja iOS 13, kiedy iOS 13, Apple  Co roku w czerwcu Apple organizuje Worldwide Developers Conference. Dzięki temu wielu programistów, piszących aplikacje na sprzęt z Cupertino może nauczyć się czegoś nowego we współpracy z inżynierami. iOS13

Poznaliśmy datę prezentacji najnowszego iOS 13?

Co roku w czerwcu Apple organizuje Worldwide Developers Conference. Dzięki temu wielu programistów, piszących aplikacje na sprzęt z Cupertino może nauczyć się czegoś nowego we współpracy z inżynierami.

Na ten moment nie ogłoszono jeszcze dokładnej daty tegorocznej imprezy, ale serwis macrumors na podstawie kalendarza McEnery Convention Center w San Jose ustalił, że tegoroczne WWDC 2019 obędzie się w dniach od 3 do 7 czerwca.

Poznaliśmy datę prezentacji najnowszego iOS 13? polecane, ciekawostki wwdc19, kiedy prezentacja iOS 13, kiedy iOS 13, Apple  Co roku w czerwcu Apple organizuje Worldwide Developers Conference. Dzięki temu wielu programistów, piszących aplikacje na sprzęt z Cupertino może nauczyć się czegoś nowego we współpracy z inżynierami. wwdc19

Jak zapewne pamiętacie to zawsze pierwszego dnia WWDC odbywają się prezentacje najnowszych wersji układowych oprogramowania dla urządzeń mobilnych, komputerów i innych produktów.

Tak więc prawdopodobnie 3 czerwca wtedy ujrzymy międzyinnymi system iOS 13.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top