macbookair

Poznaliśmy główną innowację MacBook Air 2023?

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące najnowszego MacBook Air 2023. Ross Young zdradził naprawdopodobniej główna innowację przyszłego laptopa Apple.

Ross Young podzielił się świeżymi szczegółami dotyczącymi przyszłych urządzeń od Apple. Konkretnie chodzi o kolejnego MacBook Air 2023 oraz dwa nowe iPady Pro.

Poznaliśmy główną innowację MacBook Air 2023? ciekawostki MacBook Air 2023, iPad Pro 2023  W sieci pojawiły się przecieki dotyczące najnowszego MacBooka Air. Ross Young zdradził naprawdopodobniej główna innowację przyszłego laptopa Apple. macbookairm2 1 2

Według Younga przyszłoroczny MacBook Air będzie jeszcze lepszy. Główną nowościąi będzie wyświetlacz OLED – plotki o wprowadzeniu takiej matrycy w Air krążą od kilku lat.

Podobno Apple w końcu zainstaluje najnowocześniejszy ekran w MacBooku Air następnej generacji; i tak już świetny ultrabook stanie się jeszcze lepszy i bardziej pożądany przez fanów firmy. Mówi się także o tym, że Air będzie wspierał odświeżanie obrazu z częstotliwością do 120 Hz.

Jeśli chodzi o iPada Pro, to również te tablety otrzymają wyświetlacze OLED ze wsparciem dla ProMotion. Przypomnijmy, że tylko największy tablet w ofercie, iPad Pro 12,9 cala, ma teraz unowocześnioną matrycę mini-LED.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top