OneTech27.01.2021
Poznaliśmy główne cechy opaski Xiaomi Mi Band 6

Twórcy francuskiego blogu Logger odkryli plik oprogramowania układowego Xiaomi Mi Band 6 w aplikacji Zepp (Amazfit), więc stały się znane główne cechy przyszłej opaski.

Zgodnie z liniami kodu Xiaomi przygotowuje dwie wersje urządzenia: dla Chin z modułem NFC i numerem modelu XMSH16HM oraz dla wszystkich pozostałych bez NFC o numerze XMSH15HM.

Nowa opaska fitness jest rozwijana pod kryptonimem Pangu. Mi Band 6 otrzyma wbudowany odbiornik GPS, który zapewni dokładne dane dotyczące prędkości i dystansu podczas treningu, czujnik SpO2 do pomiaru poziomu tlenu we krwi oraz 19 nowych trybów sportowych.

Twórcy udostępnili również nowe ikony do tych treningów.

Ponadto bransoletka będzie miała nową funkcję zarządzania czasem, która wyłączy powiadomienia na 25 minut, aby zwiększyć produktywność.

W przeciwieństwie do Mi Band 5, w szóstej generacji opaski użytkownicy będą mogli przeglądać dane dotyczące snu na samym urządzeniu, a nie tylko w aplikacji telefonu. Najprawdopodobniej oznacza to wzrost rozmiaru wyświetlacza gadżetu.

Oprócz tego interfejs użytkownika otrzyma pewne zmiany.

Według twórców Mi Band 6 będzie mógł sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi za pomocą platformy Mi Home. Nie jest jednak jasne, czy będzie to zależało od regionu.

Ponadto Xiaomi Mi Band 6 będzie mógł normalnie wyświetlać wszystkie emotikony w powiadomieniach, ponieważ w pliku oprogramowania układowego znajduje się 308 różnych emotikonów.

Oczekuje się, że Xiaomi oficjalnie zaprezentuje Mi Band 6 latem 2021 roku.

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl