wwdc2023

Poznaliśmy harmonogram WWDC 2023

Właśnie poznaliśmy harmonogram tegorocznej edycji konferencji Apple dla programistów – WWDC 2023 (Worldwide Developers Conference).

Oficjalne otwarcie WWDC 2023 zaplanowano na poniedziałek, 5 czerwca, jednak już w niedzielę deweloperzy będą mogli zameldować się na miejscu wydarzenia. Przed rozpoczęciem konferencji, organizatorzy zapraszają na wspólne śniadanie w Apple Park. Główne przemówienie, znane jako Keynote, rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu lokalnego.

Tego dnia na uczestników czeka jednak więcej. Po Keynote, będą mogli oni dołączyć do tzw. Platforms State of the Union, czyli kolejnego przemówienia, podczas którego Apple udostępni więcej szczegółów na temat zapowiedzi dnia. Jak informuje Paul Hudson, w planie jest również możliwość zapisania się na wycieczkę po głównym budynku Apple Park, zwanym „The Ring”.

Wieczorem odbędzie się tradycyjne przemówienie Apple Design Awards. Na koniec dnia, uczestników czeka tajemniczy wieczór specjalny w Caffè Macs, którego, jak zapewniają organizatorzy, nie można przegapić.

Poznaliśmy harmonogram WWDC 2023 ciekawostki WWDC, watchOS 10, tvOS 17, sesje, Reality Pro, programiści, Platforms State of the Union, macOS 14, Macbook Air, M2, konferencja, keynote, iPadOS 17, iOS 17, Caffè Macs, apple park, Apple Developer Center, Apple Design Awards, Apple, aktualizacje  Właśnie poznaliśmy harmonogram tegorocznej edycji konferencji Apple dla programistów - WWDC 2023 (Worldwide Developers Conference). ApplePark

Wtorek przyniesie okazję do uczestnictwa w specjalnych sesjach w Apple Developer Center, czyli przestrzeni poświęconej programistom, która została otwarta w Apple Park w ubiegłym roku. Apple nie zdradza na razie, co będzie omawiane podczas tych sesji, jednak zaznacza, że dostęp do nich jest ograniczony.

Jak co roku na WWDC, Apple ogłosi najnowsze aktualizacje swojego oprogramowania. W tym roku możemy spodziewać się nowości w systemach: iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, watchOS 10 i tvOS 17.

Ciekawym punktem programu może okazać się prezentacja pierwszego zestawu Reality Pro, który po wielu opóźnieniach ma w końcu zadebiutować na WWDC.

Na zakończenie warto wspomnieć, że Apple pracuje obecnie nad zaktualizowaną wersją MacBooka Air z 15-calowym ekranem. Wszystko wskazuje na to, że oba te produkty – gogle oraz nowy MacBook – mogą zostać ogłoszone podczas WWDC 2023. Zwłaszcza, że układ M2 został zaprezentowany na konferencji w zeszłym roku.

Z niecierpliwością czekamy na wszystkie zapowiedzi i nowości, które Apple ma dla nas przygotowane.

A co ty o tym sądzisz? Też podobnie jak my nie możesz się już doczekać tegorocznego WWDC? Koniecznie daj znam znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 134

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top