Poznaliśmy kolejną nowość jaka pojawi się w Xiaomi Mi Band 6 polecane, ciekawostki Xiaomi Mi Band 6, opaska Xiaomi Mi Band 6, Mi Band 6  Xiaomi przygotowuje się do wydania następnej generacji inteligentnej opaski, więc w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat Xiaomi Mi Band 6.  MiBand

Poznaliśmy kolejną nowość jaka pojawi się w Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi przygotowuje się do wydania następnej generacji inteligentnej opaski, więc w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat Xiaomi Mi Band 6.

Ostatnie i najnowsze informacje mówią o tym, że opaska Xiaomi Mi Band 6 otrzyma bardzo przydatną funkcję, która będzie pozwalać odpowiadać na wiadomości tekstowe. Mówiąc najprościej, opaska będzie miała pełne wsparcie dla popularnych komunikatorów internetowych, w tym WhatsApp i Telegram.

Poznaliśmy kolejną nowość jaka pojawi się w Xiaomi Mi Band 6 polecane, ciekawostki Xiaomi Mi Band 6, opaska Xiaomi Mi Band 6, Mi Band 6  Xiaomi przygotowuje się do wydania następnej generacji inteligentnej opaski, więc w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat Xiaomi Mi Band 6.  MiBand5

?Dowód? znaleziono się w kodzie Mi Fit. Odpowiadać na wiadomości będzie można poprzez wybranie jednej ze specjalnie przygotowanych gotowych odpowiedzi.

Oprócz tego najnowsza opaska Xiaomi otrzyma wsparcie dla SpO2, NFC, GPS, asystenta głosowego Alexa i większy ekran. Międzynarodowa wersja zaczęła już otrzymywać niezbędne certyfikaty poza granicami Chin.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry