OneTech11.09.2019
Poznaliśmy polskie ceny Apple TV+ i Apple Arcade

Apple TV+ i Apple Arcade to dwie nowe usługi Apple, które już wkrótce zostaną uruchomione. Dziś chcemy Wam powiedzieć ile trzeba będzie zapłacić za dostęp do Apple TV+ i Apple Arcade w Polsce.

Na początek Apple Arcade.

Apple Arcade

Apple Arcade to nic innego jak serwis z grami Apple. Usługa będzie zawierać ponad 100 nowych i ekskluzywnych gier, w tym oryginalne wydania renomowanych twórców Hironobu Sakaguchi, Kena Wonga, Will Wright i innych. Wszystko w cenie 24,99 zł / miesięcznie. Usługa będzie posiadała miesięczny darmowy okres próbny.

Oficjalny start usługi odbędzie się w czwartek 19 września 2019 roku.

Apple TV+

Apple TV+ to usługa w której uzyskujemy dostęp do oryginalnych programów Apple. Pierwszymi programami jakie pojawią się w Apple TV + będą: “The Morning Show”, “Amazing Stories”, “See”, “Truth Be Told” oraz “Home.” Start usługi przewidziany jest na 1 listopada 2019 roku.

Ile zapłacimy za dostęp do usługi w Polsce? Podobnie jak w przypadku Apple Arcade jest to kwota 24,99 zł / miesięcznie. Usługa posiada 7-dniowy darmowy okres próbny. Co ciekawe przy zakupie nowego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Maca lub Apple TV otrzymamy rok subskrypcji Apple TV+ gratis.

Więcej o Apple TV+ znajdziecie – tutaj, o Apple Arcadetutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl