ios16.6 1

Apple wypuszcza wersje RC systemów iOS 16.6, iPadOS 16.6, tvOS 16.6, watchOS 9.6 i macOS 13.5

Gigant technologiczny, Apple, nie zwalnia tempa. Firma wydała wersje Release Candidate (RC) swoich kluczowych systemów operacyjnych, tj. iOS 16.6, iPadOS 16.6, tvOS 16.6, watchOS 9.6 oraz macOS 13.5.

W kontekście procesu twórczego oprogramowania, wersja Release Candidate to etap, który zazwyczaj poprzedza oficjalne wydanie ostatecznej, gotowej do użycia wersji. Jest to zatem moment, w którym developerzy zazwyczaj szukają i eliminują ostatnie, niewielkie błędy. Przy czym, ważne jest do zrozumienia, że ta wersja RC jest aktualnie dostępna jedynie dla programistów, którzy są zarejestrowani w programie deweloperskim Apple. Zwykli użytkownicy muszą jeszcze poczekać, zanim otrzymają dostęp do tych najnowszych aktualizacji.

System iOS 16.6 Release Candidate (RC) dostępny

Apple wypuszcza wersje RC systemów iOS 16.6, iPadOS 16.6, tvOS 16.6, watchOS 9.6 i macOS 13.5 ciekawostki watchOS 9.6 i macOS 13.5, tvOS 16.6, release Candidate, RC, iPadOS 16.6, iOS 16.6  Gigant technologiczny, Apple, nie zwalnia tempa. Firma wydała wersje Release Candidate (RC) swoich kluczowych systemów operacyjnych, tj. iOS 16.6, iPadOS 16.6, tvOS 16.6, watchOS 9.6 oraz macOS 13.5. iOS16.6

Metoda pobierania RC to albo bezpośrednie pobranie pakietu z Apple Developer Center, albo otrzymanie aktualizacji OTA (Over-The-Air), poprzez zainstalowany na urządzeniu profil deweloperski. Ważne jest, aby podkreślić, że jest to ostateczna faza testów przed formalnym wydaniem oprogramowania dla ogółu użytkowników. Tym samym, zwyczajowo nie należy się spodziewać żadnych rewolucyjnych zmian w porównaniu do wcześniejszych wersji beta.

Mimo to, aktualizacje te są niezmiernie ważne dla społeczności Apple, zarówno dla deweloperów, jak i dla codziennych użytkowników. Utrzymują bowiem ekosystem Apple na najnowszym poziomie, gwarantując najwyższą jakość użytkowania oraz bezpieczeństwo. Wobec tego, choć ta wersja nie wprowadza niczego drastycznie nowego w porównaniu do poprzednich wersji beta, jest ona kluczowa dla końcowego wydania.

Na chwilę obecną, oczekuje się, że pełne wersje tych systemów operacyjnych zostaną udostępnione w przyszłym tygodniu – najprawdopodobniej nastąpi to w poniedziałek lub wtorek. Użytkownicy Apple na całym świecie z niecierpliwością czekają na oficjalne wydanie, aby móc korzystać z najnowszych funkcji i usprawnień, które te aktualizacje niewątpliwie przyniosą.

Oczywiście, gry tylko nowe systemy zostaną wydane od razu damy wam znać. A czy ktoś z was bierze udział w testach tejże wersji systemu firmy Apple? Czy wszyscy postanowili już zainstalować na swoich urządzeniach betę systemu iOS 17? Dajcie znać w komentarzach lub tradycyjnie na naszym koncie na Twitterze. Link znajdziecie na górze strony.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 144

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top