Apple

Pracownicy Apple nie są już zobowiązani do używania maski w pracy

Od początku pandemii COVID-19 firma Apple wprowadziła wymóg noszenia masek przez pracowników korporacji i sprzedawców detalicznych.

Choć od tego czasu obowiązek ten był kilkakrotnie zmieniany, nadal istnieją miejsca, w których pracownicy Apple muszą nosić maskę. Teraz firma rezygnuje z tego wymogu “w większości miejsc” dla pracowników korporacji.

W wewnętrznej notatce uzyskanej przez The Verge, Apple’s COVID-19 Response Team powiedział pracownikom korporacji w poniedziałek, że firma aktualizuje swoje protokoły dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa “w świetle obecnych okoliczności”. Apple potwierdza w notatce, że pracownicy korporacji nie muszą już nosić maski, chyba że lokalne władze sanitarne nadal tego wymagają.

Pracownicy Apple nie są już zobowiązani do używania maski w pracy ciekawostki maska, COVID-19, Apple  Od początku pandemii COVID-19 firma Apple wprowadziła wymóg noszenia masek przez pracowników korporacji i sprzedawców detalicznych. Apple Park

Firma uznaje również, że “osobiste okoliczności każdego człowieka są inne”. W związku z tym prosi pracowników, aby nie wahali się kontynuować noszenia maski, jeśli sobie tego życzą. W tym samym e-mailu Apple stwierdza również, że pracownicy muszą uszanować decyzję każdego pracownika o noszeniu maski lub nie.

11 kwietnia pracownicy Apple zaczęli wracać do pracy w biurze po dwóch latach pracy zdalnej z powodu pandemii COVID-19. Pracownicy byli zobowiązani do pracy w biurze jeden dzień w tygodniu. Od 4 maja wymóg ten został zwiększony do dwóch dni w tygodniu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry