Pracownicy Apple Store otrzymają bezpłatny dostęp do Apple Arcade i Apple TV+ polecane, ciekawostki Promocja, Apple TV, apple arcade  Serwis macrumors wszedł w posiadanie wewnętrznego dokumentu firmy Apple z którego wynika, że pracownicy Apple Store i AppleCare już wkrótce otrzymają bezpłatne subskrypcje usług Apple Arcade i Apple TV+. AppleTV

Pracownicy Apple Store otrzymają bezpłatny dostęp do Apple Arcade i Apple TV+

Serwis macrumors wszedł w posiadanie wewnętrznego dokumentu firmy Apple z którego wynika, że pracownicy Apple Store i AppleCare już wkrótce otrzymają bezpłatne subskrypcje usług Apple Arcade i Apple TV+.

Dokument wskazuje, że już od 6 stycznia przyszłego roku pracownicy Apple Store i AppleCare otrzymają bezpłatne subskrypcje na usługi Apple Arcade i Apple TV+.

Pracownicy Apple Store otrzymają bezpłatny dostęp do Apple Arcade i Apple TV+ polecane, ciekawostki Promocja, Apple TV, apple arcade  Serwis macrumors wszedł w posiadanie wewnętrznego dokumentu firmy Apple z którego wynika, że pracownicy Apple Store i AppleCare już wkrótce otrzymają bezpłatne subskrypcje usług Apple Arcade i Apple TV+. AppleArcade 650x350

Subskrypcja będzie ograniczona do indywidualnego użytku przez samych pracowników, w przypadku dostępu rodzinnego konieczne będzie zapłacenie za subskrypcje.

Dzięki temu pracownicy firmy będą mogli lepiej zapoznać się z usługami Apple. Ponadto otrzymają rabat w wysokości 100 USD, jeśli kupią zegarek Apple Watch przed marcem 2020 r.

Wcześniej firma zapewniała także różne premie pracownikom Apple Store. Na przykład w 2015 r. Apple zapewnił 50% zniżki na zakup zegarka Apple Watch w 2015 r od 6 stycznia.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry