Pracownicy Apple szykują świąteczny strajk ciekawostki strajk, Apple Store, Apple  Grupa pracowników Apple ogłosiła zbliżający się strajk za pośrednictwem konta na Twitterze organizacji praw człowieka Apple Together. AppleStore

Pracownicy Apple szykują świąteczny strajk

Grupa pracowników Apple ogłosiła zbliżający się strajk za pośrednictwem konta na Twitterze organizacji praw człowieka Apple Together.

Pracownicy nie są zadowoleni z warunków pracy, więc namawiają kolegów do wcześniejszego wyjścia z pracy, aby mogli być blisko rodziny, a nie za ladą sklepów.

Podczas gdy znaczna część pracowników korporacyjnych Apple jest na wakacjach w okresie świątecznym, pracownicy sklepów detalicznych i centrum serwisowego muszą być w pracy.

Apple Together wymaga lepszego środowiska pracy, w tym miejsca pracy z szacunkiem, płatnego zwolnienia chorobowego i odpowiedniej opieki w zakresie zdrowia psychicznego. Ponadto wszyscy pracownicy, którzy poparli strajk, mogą ubiegać się o 500 USD z Funduszu Solidarności Współpracy Nonprofit.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top