Pracownicy Apple szykują świąteczny strajk ciekawostki strajk, Apple Store, Apple  Grupa pracowników Apple ogłosiła zbliżający się strajk za pośrednictwem konta na Twitterze organizacji praw człowieka Apple Together. AppleStore

Pracownicy Apple szykują świąteczny strajk

Grupa pracowników Apple ogłosiła zbliżający się strajk za pośrednictwem konta na Twitterze organizacji praw człowieka Apple Together.

Pracownicy nie są zadowoleni z warunków pracy, więc namawiają kolegów do wcześniejszego wyjścia z pracy, aby mogli być blisko rodziny, a nie za ladą sklepów.

Podczas gdy znaczna część pracowników korporacyjnych Apple jest na wakacjach w okresie świątecznym, pracownicy sklepów detalicznych i centrum serwisowego muszą być w pracy.

Apple Together wymaga lepszego środowiska pracy, w tym miejsca pracy z szacunkiem, płatnego zwolnienia chorobowego i odpowiedniej opieki w zakresie zdrowia psychicznego. Ponadto wszyscy pracownicy, którzy poparli strajk, mogą ubiegać się o 500 USD z Funduszu Solidarności Współpracy Nonprofit.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry