lotnisko 1

Pracownicy lotniska w Miami ukradli gadżety Apple o wartości ponad 21 000 dolarów

Amerykańska policja aresztowała dwóch pracowników lotniska w Miami za kradzież sprzętu Apple o wartości ponad 21 000 dolarów.

Oskarżeni, Alberto Veru, lat 50 i William Torresa, lat 55, ukradli 5 komputerów MacBook Pro, 30 par słuchawek AirPods i AirPods Pro, a także 20 iPhone’ów i kable do ładowania o wartości 21 728,35 USD, jak donosi serwis Local 10. Panowie pracowali dla chilijskich linii lotniczych LATAM.

Pracownicy lotniska w Miami ukradli gadżety Apple o wartości ponad 21 000 dolarów ciekawostki miami, lotnisko, kradzież iPhone  Amerykańska policja aresztowała dwóch pracowników lotniska w Miami za kradzież sprzętu Apple o wartości ponad 21 000 dolarów. miami 1

Funkcjonariusze organów ścigania powiedzieli, że kamery CCTV uchwyciły moment kradzieży – pracownicy zabrali z palety transportowej dwa pudła i umieścili je w mobilnym kontenerze na śmieci, który był przykryty siatką ochronną. Następnie przycisnęli pojemnik do ściany, weszli do niego, owinęli pudła w dwie duże kurtki i wyszli przez boczne drzwi z pudłami pod pachami.

Wszystkie urządzenia zostały wysłane do oddziału firmy logistycznej DB Schenker w Chile. Mężczyźni są teraz w areszcie. Zostali oskarżeni o wielką kradzież i zorganizowany plan oszustwa.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top