PlayStation 5

Pracownik Ubisoft umieszcza w sieci zdjęcia deweloperskiego zestawu PlayStation 5 wraz z nowym gamepadem DualShock

Ostatnio pojawiło się naprawdę sporo przecieków na temat PlayStation 5. Dziś w sieci pojawiło się nowe zdjęcie przedstawiające PS 5 w wersji deweloperskiej wraz z DualShock.

Zdjęcia zostały opublikowane przez jednego z pracowników naprawdopodobniej Ubisoftu.

Pracownik Ubisoft umieszcza w sieci zdjęcia deweloperskiego zestawu PlayStation 5 wraz z nowym gamepadem DualShock polecane, ciekawostki Zdjęcia, Ubisoft, playstation 5  Ostatnio pojawiło się naprawdę sporo przecieków na temat PlayStation 5. Dziś w sieci pojawiło się nowe zdjęcie przedstawiające PS 5 w wersji deweloperskiej wraz z DualShock. PS5 1

Nie jestem pewien, czy to właściwe miejsce, ale … Moje pierwsze odkurzanie z prototypu PlayStation 5. Tak, czasami pracuję jako sprzątaczka w U … Proszę nie udostępniać tych zdjęć.

Pracownik Ubisoft umieszcza w sieci zdjęcia deweloperskiego zestawu PlayStation 5 wraz z nowym gamepadem DualShock polecane, ciekawostki Zdjęcia, Ubisoft, playstation 5  Ostatnio pojawiło się naprawdę sporo przecieków na temat PlayStation 5. Dziś w sieci pojawiło się nowe zdjęcie przedstawiające PS 5 w wersji deweloperskiej wraz z DualShock. PS5 2

Zdjęcia potwierdzają, że PlayStation 5 DevKit ma obudowę w kształcie litery V. Na przednim panelu po prawej stronie znajduje się mały ekran, na którym znajduje się adres MAC i inne informacje. Gamepad wygląda jak standardowy DualShock 4. Po lewej stronie panelu przedniego znajduje się otwór na napęd Blu-ray.

PlayStation 5 pojawi się na półkach sklepowych pod koniec 2020 roku, ale najprawdopodobniej ostateczna wersja będzie wyglądać nieco inaczej.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top