Prawie 60% iPhone'ów i iPadów zostało zaktualizowanych do iOS 15 ciekawostki na ilu urzadzeniach iOS 15, iOS 15  Według Mixpanel najnowszy system iOS 15, który został oficjalnie wypuszczony w połowie września jest zainstalowany na 58,46% iPhone'ów i iPadów. iOS15 2 1

Prawie 60% iPhone’ów i iPadów zostało zaktualizowanych do iOS 15

Według Mixpanel najnowszy system iOS 15, który został oficjalnie wypuszczony w połowie września jest zainstalowany na 58,46% iPhone’ów i iPadów.

Tempo instalacji “piętnastki” pozostaje daleko w tyle za iOS 14. Dokładnie rok temu 79,79% urządzeń działało już na iOS 14. Dlaczego tak się dzieje?

Użytkownicy nie spieszyli się z aktualizacją najprawdopodobniej dlatego, ponieważ system zaraz po udostępnieniu zawierał poważne błędy, a także jak zapewne pamiętacie, Apple opóźniło i przesunęło premierę niektórych funkcji.

Prawie 60% iPhone'ów i iPadów zostało zaktualizowanych do iOS 15 ciekawostki na ilu urzadzeniach iOS 15, iOS 15  Według Mixpanel najnowszy system iOS 15, który został oficjalnie wypuszczony w połowie września jest zainstalowany na 58,46% iPhone'ów i iPadów. ios15023

Apple jeszcze oficjalnie nie ujawniło, ile urządzeń działa na 15. A Ty? Jaką wersję systemu posiadasz na swoim iPhone, iPad?  Daj nam koniecznie znać w komentarzach.

Dla przypomnienia dodamy, że na początku tygodnia Apple udostępniło deweloperom wersje RC systemów 15.2. Więcej na temat znajdziecie poniżej.

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania, to możesz zainstalować najnowszy system już dziś. Jak? Szczegółowa instrukcja poniżej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top