Premiera AirPods 3 i i Apple Music Hi-Fi w przyszłym tygodniu? polecane, ciekawostki Apple Music Hi-Fi, Apple, AirPods 3, Air Pods 3. generacji  Blogger Luc Miani ujawnił, że już w przyszłym tygodniu firma Apple wypuści AirPods 3. generacji i wprowadzi do oferty usługę Apple Music Hi-Fi. Airpods3

Premiera AirPods 3 i i Apple Music Hi-Fi w przyszłym tygodniu?

Blogger Luc Miani ujawnił, że już w przyszłym tygodniu firma Apple wypuści AirPods 3. generacji i wprowadzi do oferty usługę Apple Music Hi-Fi.

Zdaniem Miani premiera nastąpi 18 maja 2021 roku. Firma nie przeprowadzi prezentacji. Informacja o nowych produktach pojawi się po prostu w informacji  prasowej.

Premiera AirPods 3 i Apple Music Hi-Fi

Premiera AirPods 3 i i Apple Music Hi-Fi w przyszłym tygodniu? polecane, ciekawostki Apple Music Hi-Fi, Apple, AirPods 3, Air Pods 3. generacji  Blogger Luc Miani ujawnił, że już w przyszłym tygodniu firma Apple wypuści AirPods 3. generacji i wprowadzi do oferty usługę Apple Music Hi-Fi. AirPods3 fake

Luc wcześniej nie mówił o planach Apple’a, więc nie należy mu ufać w 100%. Jednak Hits Daily Double niedawno poinformował, że Apple wypuści AirPods 3 i nowy plan Apple Music w nadchodzących tygodniach.

Dla przypomnienia dodam, że w jednej z wersji beta iOS 14.6 znaleziono wzmianki o tym, że ??Apple przygotowuje obsługę wysokiej jakości dźwięku w Apple Music, więc jest bardzo prawdopodobne, że gigant z Cupertino wypuści nowe słuchawki i Apple Music Hi-Fi jeszcze przed WWDC 2021, które jak wiecie rozpoczyna się w dniach 7-15 czerwca 2021 r.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry